widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-09-20

Czy dzieci wybierają sobie rodziców?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy dzieci wybierają sobie rodziców?" przygotowanym przez naszego eksperta Cyganicha.Dziś chciałabym Wam odpowiedzieć na często powracające w naszych rozmowach pytanie: czy dzieci wybierają sobie rodziców? Otóż: tak. Wybierają. Mają możliwość wyboru rodziców ziemskich na kolejną inkarnację.

Obserwują z Góry i wybierają. Jednak moment ich zejścia na Ziemię jest przez Najwyższego ustalony. One na to nie mają wpływu. Mają wpływ na to ile razy będą schodzić akurat do tych rodziców. Mają wpływ na to, dlaczego akurat do tych a nie innych....

Najłatwiej można sobie to zobrazować w ten sposób. Troszkę zabawny, bardzo miły i sympatyczny, ale tak też przedstawiany:

Kolejka, sznureczek dzieci ok 3 letnich na chmurce czekających na pozwolenie z Góry, na moment zejścia. W kolejce stoją, siedzą, cieszą się, bawią, dokazują, rozmawiają między sobą - jak to dzieci. Też są jednak takie, które są smutne, posępne, zamknięte w sobie, obserwujące co dzieje się wokół nich. Tych jednak mało. Kiedy jest zgoda, opuszczają chmurkę zeskakując z niej.

Wybrana matka czy ojciec mogło w poprzednim życiu być np. ich siostrą czy bratem, z którymi łączyła ich bardzo silna więź uczuciowa.

Temat niezwykle ciekawy...


Cyganicha Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witaj Wędrowcze, oferuję białą magię, wróżby, jasnowidzenie, rytuały, oczyszczanie energetyczne i odczynianie uroków. Z ezoteryką jestem związana od ponad 25 lat. Zapraszam we wspólną podróż do świata ezoteryki.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 931708 688 931 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7110048 224 179 711 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji