widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-09-20

Czy dzieci wybierają sobie rodziców?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy dzieci wybierają sobie rodziców?" przygotowanym przez naszego eksperta Cyganicha.Dziś chciałabym Wam odpowiedzieć na często powracające w naszych rozmowach pytanie: czy dzieci wybierają sobie rodziców? Otóż: tak. Wybierają. Mają możliwość wyboru rodziców ziemskich na kolejną inkarnację.

Obserwują z Góry i wybierają. Jednak moment ich zejścia na Ziemię jest przez Najwyższego ustalony. One na to nie mają wpływu. Mają wpływ na to ile razy będą schodzić akurat do tych rodziców. Mają wpływ na to, dlaczego akurat do tych a nie innych....

Najłatwiej można sobie to zobrazować w ten sposób. Troszkę zabawny, bardzo miły i sympatyczny, ale tak też przedstawiany:

Kolejka, sznureczek dzieci ok 3 letnich na chmurce czekających na pozwolenie z Góry, na moment zejścia. W kolejce stoją, siedzą, cieszą się, bawią, dokazują, rozmawiają między sobą - jak to dzieci. Też są jednak takie, które są smutne, posępne, zamknięte w sobie, obserwujące co dzieje się wokół nich. Tych jednak mało. Kiedy jest zgoda, opuszczają chmurkę zeskakując z niej.

Wybrana matka czy ojciec mogło w poprzednim życiu być np. ich siostrą czy bratem, z którymi łączyła ich bardzo silna więź uczuciowa.

Temat niezwykle ciekawy...


Cyganicha Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witaj Wędrowcze, oferuję białą magię, wróżby, jasnowidzenie, rytuały, oczyszczanie energetyczne i odczynianie uroków. Z ezoteryką jestem związana od ponad 25 lat. Zapraszam we wspólną podróż do świata ezoteryki.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 931708 688 931 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7110048 224 179 711 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji