widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-11-06

Zwiastuny nadchodzącej śmierci innych osób

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zwiastuny nadchodzącej śmierci innych osób" przygotowanym przez naszego eksperta Cyganicha.
Zwiastuny nadchodzącej śmierci innych osób

W moim przypadku do najczęstszych takich znaków należą odwiedziny bliskich zmarłych mówiących i pokazujących to co nieuniknione lub też widzenie Matki Boskiej Częstochowskiej. I teraz w tych sytuacjach drugich to jest tak, że albo ukazuje się w moim widzeniu w oknie lub domu osoby, którą znam, a jeśli jest to osoba nieznajoma to przy tej osobie. Matka Boska Częstochowska zawsze jest wśród ogromnej ilości kolorowych przepięknych otaczających Ją kwiatów. Zdarza się też, że widzę obraz Madonny, ale wówczas ktoś z bliskich mi osób, ale zmarłych dekoruje ten obraz kwiatami, kolorowymi szarfami. Od Matki Boskiej zawsze odchodzą długie mieniące się, świetliste promienie.

Nigdy w tych widzeniach nie ma lęku, strachu, obaw. Zawsze jest ufność, oddanie i poczucie bezgranicznej miłości jaką jesteśmy otoczeni. O tej wszechogarniającej miłości w innym artykule...

Na okres wyprzedzenia tego co nieuniknione przez widzenie nie ma reguły. Czasem jest to dzień lub noc poprzedzająca, a innym razem to okres kilku tygodni czy miesięcy.

Znaki są niezwykle wyraźne i częste.

Pozdrawiam cieplutko

Cyganicha


Cyganicha Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witaj Wędrowcze, oferuję białą magię, wróżby, jasnowidzenie, rytuały, oczyszczanie energetyczne i odczynianie uroków. Z ezoteryką jestem związana od ponad 25 lat. Zapraszam we wspólną podróż do świata ezoteryki.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 931708 688 931 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7110048 224 179 711 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji