widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-11-06

Zwiastuny nadchodzącej śmierci innych osób

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zwiastuny nadchodzącej śmierci innych osób" przygotowanym przez naszego eksperta Cyganicha.
Zwiastuny nadchodzącej śmierci innych osób

W moim przypadku do najczęstszych takich znaków należą odwiedziny bliskich zmarłych mówiących i pokazujących to co nieuniknione lub też widzenie Matki Boskiej Częstochowskiej. I teraz w tych sytuacjach drugich to jest tak, że albo ukazuje się w moim widzeniu w oknie lub domu osoby, którą znam, a jeśli jest to osoba nieznajoma to przy tej osobie. Matka Boska Częstochowska zawsze jest wśród ogromnej ilości kolorowych przepięknych otaczających Ją kwiatów. Zdarza się też, że widzę obraz Madonny, ale wówczas ktoś z bliskich mi osób, ale zmarłych dekoruje ten obraz kwiatami, kolorowymi szarfami. Od Matki Boskiej zawsze odchodzą długie mieniące się, świetliste promienie.

Nigdy w tych widzeniach nie ma lęku, strachu, obaw. Zawsze jest ufność, oddanie i poczucie bezgranicznej miłości jaką jesteśmy otoczeni. O tej wszechogarniającej miłości w innym artykule...

Na okres wyprzedzenia tego co nieuniknione przez widzenie nie ma reguły. Czasem jest to dzień lub noc poprzedzająca, a innym razem to okres kilku tygodni czy miesięcy.

Znaki są niezwykle wyraźne i częste.

Pozdrawiam cieplutko

Cyganicha


Cyganicha Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witaj Wędrowcze, oferuję białą magię, wróżby, jasnowidzenie, rytuały, oczyszczanie energetyczne i odczynianie uroków. Z ezoteryką jestem związana od ponad 25 lat. Zapraszam we wspólną podróż do świata ezoteryki.
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 688 931708 688 931 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7110048 224 179 711 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji