Kapłanka

Skorpion

Nazywam się Beata Kapłanka, jestem dyplomowaną specjalistką tarota i kippera z ponad 25 letnim doswiadczeniem. Dar jasnoczucia i jasnowidzenia odziedziczyłam po dziadku, który stawiał karty klasyczne. W swojej pracy stawiam przede wszystkim na profesjonalizm, dlatego moja wiedza podparta jest certyfikatami tarota oraz kippera uzyskanymi w Polsce i Wielkiej Brytanii. Jestem czlonkiem World Kipper Association oraz ekspertem jednego z najwiekszych portali ezoterycznych w Polsce.
Pracuję glownie z tarotem (m.in przepiekna talia Poe Tarot oparta na wybitnych dzielach literackich pisarza i poety Allana Edgara Poe oraz The Everyday Enchantment Tarot - talia niezwykle wspolczesna, kolorowa i oryginana, pokazujaca podobnie jak kipper codzienne zycie w bardzo doslowny sposob ).
Na sesji rozkladam takze karty kippera, wyrocznie anielskie i krysztalowe.
Stosuje rowniez numerologie i astrologie.
Moje interpretacje sa wiec złożone i przedstawiane z roznej perspektywy.

Co mogę Wam zaproponować?

Wszystkim, którzy oczekują konkretnych odpowiedzi dotyczących swojego życia codziennego, codziennych trosk i zmartwień, życia partnerskiego, uczuciowego, rodzinnego, zawodowego i finansowego czy biznesowego, proponuję wróżby z kart kippera i tarota. Kipper przede wszystkim opowiada o naszym życiu codziennym, dlatego jest fantastycznym narzędziem do codziennego stawiania kart. Pokazuje nasze codzienne życiowe sytuacje i relacje z innymi ludźmi w sposób bardzo dosłowny i jasny.
O co m [...]

więcej…

tylko sms/email

Grafik

  • Poniedziałek8-22
  • Wtorek8-22
  • Środa8-22 rano
  • Czwartek8-22
  • Piątek8-22
  • Sobota8:00 - 22:00
  • Niedziela8:00 - 22:00

Telefon

Zadzwoń na 708 708 075 4.92 zł/min brutto
Z Polski lub z zagranicy 222 703 613 6.77 zł/min brutto
Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 227 184 023 lub 0048 227 184 023. Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x. Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

SMS

SMS o treści początkowej int.295 na numer 7636 Koszt to 7.38 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 7.38 zł brutto zostanie doliczona przez Twojego operatora do comiesięcznego rachunku. W zależności od ustawień Twojego telefonu, używanie polskich znaków diakrytycznych w wiadomości, może skrócic domyślną długość wiadomości z 160 znaków do 70.
SMS o treści początkowej int.295 na numer 799 599 539 Koszt to 7.38 zł brutto
Opłata za SMS w wysokości 7.38 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Więcej informacji

[...] żecie pytać karty?

O relacje z innymi ludźmi, uczucia, pracę, szkołę, finanse, biznes, podróże, przeprowadzki, wybór najlepszej dla Was decyzji czy opcji.
Kippery skupiają się na teraźniejszości i niezbyt odległej przyszłości, pokazując okres do ok. 2 lat.

Ważne!

1. Nie stawiam rozkładów na więcej niż rok.
2. Nie stawiam kart dotyczących życia osób trzecich (bardzo wazne!) w pytaniach niepołaczonych bezpośrednio z osoba pytajaca.
3. Nie stawiam kart na zdrowie - mogę dać wskazówki, ktore daje osobisty portret numerologiczny oraz te płynace ze swiata energii archanielskich.
4. Nie stawiam kart osobom niepelnoletnim, pod wplywem alkoholu oraz kobietom w ciazy.

Wszystkich, którzy są ciekawi moich kart i chcieliby poznać ich magię oraz co najważniejsze oczekują konkretnych odpowiedzi na swoje pytania serdecznie zapraszam do siebie!

Usługi tylko MAIL:

1. Osobiste portrety astronumerologiczne obliczane na podstawie daty urodzenia.
2. Predyspozycje zdrowotne. Portret numerologiczny. Pytamy tylko o siebie.
1. Karty dnia, tygodnia i miesiąca.
2. Szybka odpowiedź - tak, nie lub być może z kart kippera i/lub tarota do wyboru.
3. Wyrocznie archanielskie, anielskie, kryształowe jako ogromne wsparcie duchowe.
5. Co Twoje Anioły chca Ci powiedzieć? Tłumaczenie powtarzajacych się takich samych sekwencji liczb.

Do usłyszenia!

Kapłanka

I TY MOŻESZ POZNAĆ SWOJĄ PRZYSZŁOŚĆ...