widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 688 947708 688 947 4.26 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 7570048 224 179 757 3.69 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 757 lub 0048 224 179 757

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Gdy dostępna
Wtorek
Gdy dostępna
Środa
Gdy dostępna
Czwartek
Gdy dostępna
Piątek
Gdy dostępna
Sobota
Gdy dostępna
Niedziela
Gdy dostępna

Informacje

Mimo młodego wieku jestem doświadczonym doradcą. Myślę, że to rodzinne, od paru pokoleń.

Od najmłodszych lat rozumiałam karty, szeptały zachęcająco żebym zaczęła zaglądać w świat duchowy. W końcu stały się drogowskazem dla mnie, z czasem służyły do pomocy innym, i tak już zostało. Dar a zarazem świadomość, że muszę wykorzystać go jako misję, bo po cóż dar jak bez użytku dla bliźnich.

Z kartami już tak jest, albo chcą służyć albo nie, mi pozwalają się czytać. Pracuję z kartami tarota - są oknem na świat duchowy. Runy służą do medytacji i rytuałów w budowaniu ścieżek losu . Lenormand są przygodą w której odkrywam tajemnice. Anioły wspierają na drogach w prośbach i uzdrowieniu. Tym samym każde z nich, osobną są pomocne jak wierny Przewodnik., ale głównie czytam z daty urodzenia i głosu , jak jest możliwość z oczu, wszak są drzwiami do wnętrza każdego stworzenia. Jeśli ktoś ma problem, trzeba pomóc rozwiązać. Gdy chce porady, albo zwyczajnie spojrzenia w jego duszę....

Jeśli jest potrzeba oczyszczam oraz odcinam podłączenia ściągam uroki pomagam Rytuałem

Zapraszam

Wróżka Leray

Artykuły

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji