widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-02-09

Akupresura dłoni, czyli Joga małych palców.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Akupresura dłoni, czyli Joga małych palców." przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Urszula.Podstawą prawie wszystkich problemów zdrowotnych są problemy duchowo-psychiczne.

Tak więc radzę wszystkim praktykować "Gyan Mudra" pojedynczo lub z innymi mudrami, co zwiększy skutek leczenia.

Ponieważ niewiele osób jest w stanie przy dzisiejszym tempie życia realizować kompletny program Yogi, a wielu chciałoby pomóc swojemu zdrowiu psycho-fizycznemu, dlatego tym wszystkim proponuję ćwiczenia rąk.

Ułożenie palców w odpowiedniej pozycji (lekko je dociskając przez odpowiednią ilość czasu, uruchomiają w organizmie siły, które powodują równowagę organiczno-psychiczną i leczą.

1. APAN VAYU MUDRA/ RATUJĄCA ŻYCIE-PIERWSZA POMOC PRZY ATAKU SERCA/
POZYCJA:

Palec wskazujący składamy tak, aby czubkiem dotknął podstawy kciuka. Równocześnie składamy opuszkami; palec środkowy, serdeczny i kciuk.
Mały palec pozostaje w wyprostowanej pozycji. Ćwiczenie powinno się wykonywać dwoma rękoma

Ten układ palców funkcjonuje jako pierwsza pomoc przy objawach ataku serca. i jest porównywalna ze skutkiem zażycia nitrogliceryny.

2. VARUNA MUDRA /zwana Bogiem Wód/
POZYCJA:

Składamy mały palec prawej reki tak, aby dotykał podstawy kciuka, którym dociskamy lekko mały palec. Lewa ręka obejmuje prawa od spodu, przy czym kciuk lewej reki kładziemy na kciuku prawej.

Ćwiczenia tej mudry powinny być wykonywane przez ludzi, którzy w żołądku lub w płucach mają za dużo wydzieliny ,śluzu lub wody.

Mudra ta również niweluje dolegliwości wątroby.

3. APAN MUDRA /MUDRA ENERGII/
POZYCJA:

Opuszki palców środkowego, serdecznego i kciuka składamy razem, pozostałe palce są swobodnie wyprostowane.

Ćwiczenia tej Mudry pomagają uzyskać energię w organizmie i przeciwdziałają bólowi. Powoduje także wydalanie z organizmu trucizn i zanieczyszczeń, prowadząc do jego oczyszczania.

4. VAYU MUDRA /MUDRA WIATRU/
POZYCJA:

Palec wskazujący składamy tak, aby opuszek dotknął podstawy kciuka. Kciukiem przyciskamy ów palec lekko, pozostałe palce są wyprostowane.

Ta pozycja pomaga w schorzeniach typu ischias, reumatyzm, także drżączkę rąk, szyi oraz głowy.

5. LINGA MUDRA /MUDRA PODNOSZĄCA
POZYCJA:

Wewnętrzne powierzchnie dłoni składamy razem, a palce splatamy. Jeden z kciuków wystaje i jest okrążony przez "obręcz" stworzoną przez połączenie palca wskazującego z kciukiem drugiej ręki.

Ta pozycja palców mobilizuje siły obronne organizmu przeciwko przeziębieniu, kaszlowi i zapaleniu płuc. Uwalnia zbędny śluz, który gromadzi się w zatokach, płucach.

Ćwiczenie to jest również pożyteczne dla ludzi, którzy cierpią na zakłócenia czynności dróg oddechowych(POPCH).

Mudra ta ,często stosowana wraz ze spożywaniem dużej ilości owoców, także piciu co najmniej 8 szklanek wody dziennie , może spowodować zmniejszenie nadwagi.


Jasnowidz Urszula Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
"Ujrzeć świat w ziarenku piasku i niebo w polnym kwiecie. Zamknąć w swojej dłoni nieskończoność, a wieczność w jednej godzinie" tego Wam życzy Jasnowidz Urszula . Tego Wam życzy Jasnowidz Urszula
WOLNY SMS/EMAIL
Koziorożec więcej informacji
Zadzwoń na
708 788 257708 788 257 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0270048 227 184 027 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji