widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-02-15

Muzyka Ziemi

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Muzyka Ziemi " przygotowanym przez naszego eksperta Stella Estera.


Częstotliwości naszej planety Ziemi są wyjątkową w swoim rodzaju muzyką. Jest to muzyka, która posiada proporcje świętej geometrii. Święta geometria ma doskonale wyliczone proporcje i wiadomo już, że wibracje Ziemi to 432 Hz. Taką częstotliwość najlepiej odnajdziemy w graniu bębnów szamańskich oraz w muzyce etnicznej, muzyce dawnych kultur np. celtyckich, słowiańskich, a także indiańskich i hawajskich rytmach.

Niestety przez wiele lat instrumenty muzyczne były strojone na 440 Hz, czyli na zupełnie niewłaściwą częstotliwość, a stało się to za sprawą amerykańskiego milionera Rockefellera. Rockefeller już w latach 40-tych xx wieku postanowił, żeby przestroić instrumenty z naturalnej częstotliwości 432 Hz na częstotliwość 440 Hz, którą on wymyślił. Może nie byłoby w tym nic dziwnego, gdyby nie to, że te sztuczne częstotliwości wymyślone przez Rockefellera są niestety szkodliwe dla organizmów żywych. W badaniach, które były prowadzone w ostatnich latach wykazano, że jest kolosalna różnica w budowie komórek, które są poddawane działaniu częstotliwości 440 Hz a naturalnej częstotliwości 432 Hz. Z tych badań wynika, że komórki poddawane działaniu naturalnych częstotliwości 432 Hz formowały się w zdrowe i pełne życia tkanki, natomiast komórki poddawane działaniu szkodliwej częstotliwości 440 Hz zaczynały kurczyć się, deformować a nawet obumierać.

Wydawać by się mogło, że to przecież tylko 8 Hz różnicy, więc jakie to może mieć znaczenie. Otóż ma to ogromne znaczenie, dlatego, że burzy wszystkie zasady świętej geometrii, które sprzyjają budowaniu odpowiednich wibracji na których oparty jest cały wszechświat. A skoro cały wszechświat, to także i my.

Powstaje zatem pytanie, w jaki sposób chronić się przed tymi manipulacjami. Otóż najlepiej wybierać i słuchać tylko muzyki z instrumentów, które są już przestrojone na 432 Hz. Niestety nie wszystkie instrumenty da się przestroić, ale można zaopatrzyć się w odpowiednie kamertony, które będą takie wibracje wytwarzały. Bardzo dobrym sposobem jest także słuchanie muzyki etnicznej i bębnów szamańskich. Dzisiaj jest bardzo dużo warsztatów na których taki bęben można sobie samemu skonstruować. Warte uwagi są również misy i gongi tybetańskie. Na rynku są już dostępne terapie a także koncerty z użyciem mis i gongów tybetańskich. Warto w nich uczestniczyć, bo to prawdziwa uczta dla duszy i ducha, a przy okazji można również podreperować zdrowie.


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się