widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-04-03

Magiczne Amulety cz.5

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczne Amulety cz.5" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.


NEFRYT
Nefryt stanowił zawsze bardzo popularny amulet w Chinach, prawdopodobnie dlatego, że kamień ten znajduję się w stanie naturalnym, w olbrzymich ilościach. Ludzie noszą go dla ochrony przed bólami żołądka, a także aby zwiększyć swoją płodność.

Zielony nefryt kojarzono szczególnie ze wzrostem i owocowaniem. Miał też pomagać kobietom w trakcie porodu. Biały nefryt z kolei, szczególnie w połączeniu ze złotem i rubinem, chronił właściciela przed palpitacjami serca. Chińscy biznesmeni podczas załatwiania ważnych interesów mieli zwyczaj trzymać w ręce nefrytowy amulet ( często w formie kamiennej maskotki - kota, słonia, żaby czy smoka ). Dziś amulety z nefrytu chronią swoich właścicieli przed chorobą, sprowadzają zdrowy i spokojny sen i dają poczucie szczęścia i zadowolenia. Nefrytowi przypisuje się silne właściwości opiekuńcze, gdzie dobre duchy i anioły są zawsze blisko swojego właściciela.

PARIK - TIL
Parik - til to sakiewka szczęścia używana od wieków przez Cyganów. Był to mały, wiązany sznurkiem woreczek zawierający rozmaite drobne przedmioty, takie jak monety, żołędzie, kamienie naturalne i szlachetne, pióra oraz kawałki papieru zapisane zaklęciami lub mądrymi sentencjami. Wszystko to mieściło się w tych sakiewkach i spełniało cel, dla którego sakiewka została wykonana. Sakiewki szczęścia mogły spełniać rolę amuletu chroniącego przed niewidzialnymi siłami zła, "złym okiem" lub jakąkolwiek inną siłą negatywną.

Parik - til mógł też pełnić rolę talizmanu zapewniającego zdrowie, miłość, pomyślność i gwarantującego długie życie. Napełnione sakiewki przesuwano nad płomieniem świecy, a następnie skrapiano wodą. Dodawano kilka kropelek perfumowanego olejku i amulet był gotowy.

GUZIKI
Dziś uważamy guziki za przedmioty wyłącznie użytkowe i trudno uwierzyć, że stosowano je na jakieś tysiąc czterysta lat przed wynalezieniem dziurek. Początkowo uważano je za amulety i czary szczęścia i dawano je sobie w prezencie. Atrakcyjne guziki także dziś mogą stanowić obdarzone wielką mocą amulety, szczególnie jeśli dostałeś je od kogoś, komu na tobie zależy.

Jest kilka przesądów związanych z guzikami. Włożenie guzika w niewłaściwą dziurkę stanowiło zły znak. Ratunkiem w takiej sytuacji było zdjęcie danej części garderoby i założenie jej od początku. Przypadkowe znalezienie guzika uważane jest z kolei za znak, że wkrótce znajdzie się nowego przyjaciela. Guziki pojawiają się nawet w sztuce czarnoksięskiej. Jeśli źle się czujesz i uważasz, że twoja choroba jest skutkiem rzuconego na ciebie uroku, powinieneś zostawić czarny guzik tam, gdzie ktoś inny może go znaleźć - w ten sposób dojdzie do przeniesienia uroku na kogoś innego.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się