widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-04-05

Harmonizowanie Czakr Kamieniami Szlachetnymi cz.3

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Harmonizowanie Czakr Kamieniami Szlachetnymi cz.3" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.


Czakry mają zróżnicowaną wielkość i stopień aktywności. Najczęściej podobne są do małych, niewyraźnie żarzących się kręgów o średnicy 5 - 10 cm. Wielkość i siła promieniowania czakr determinuje aktywne wykorzystanie przyporządkowanych im zdolności oraz harmonijny lub dysharmonijny sposób funkcjonowania. Gdy w toku rozwoju umysłowo - duchowego czakry zostają ożywione i zharmonizowane, wówczas pulsują żywym, płomiennym światłem; przesyca je potężna energia.

Świadome, a także nieświadome lęki, bolesne przeżycia i obciążenia duchowe mogą wywołać blokady w czakrach. Blokady te hamują swobodny przepływ energii lub zniekształcają obraz czakr. Wówczas wytrącony z równowagi zostaje cały system energetyczny. Następstwem jest dysharmonia w duchowo - umysłowym lub fizycznym obszarze życia.

Często już we wczesnym dzieciństwie tracimy zdolność przeżywania pełni, miłości i siły, które towarzyszą optymalnemu funkcjonowaniu czakr, oraz przekonanie, że wewnętrznie stanowimy jedność z boskim bytem i wszelkimi jego przejawami we wszechświecie. Jednak dzięki oczyszczeniu i zrównoważeniu i zaktywizowaniu czakr możemy odzyskać ten stan, który jest naszym naturalnym prawem.

Gdy tylko wpłyniemy na swoje czakry częstotliwościami, które są wyższe i czystsze niż te, które odpowiadają ich obecnemu stanowi, zaczynają wibrować szybciej. Ponieważ blokady charakteryzują się niższymi częstotliwościami, stopniowo uwalniają się i robią miejsce nowym energiom życiowym, które mogą zostać wchłonięte przez czakry i przekazane dalej ciałom subtelnym oraz ciału fizycznemu. Równocześnie czakry zaczynają wibrować w swych naturalnych częstotliwościach.

Subtelne wibracje kamieni szlachetnych w swych naturalnych kolorach nadają się optymalnie do przeprowadzenia takiej terapii czakr. Dla każdej czakry powinniśmy wybrać właściwy, przyporządkowany jej kamień szlachetny.

KRYSZTAŁ GÓRSKI NADAJE SIĘ DO OŻYWIANIA
I OCZYSZCZANIA WSZYSTKICH CZAKR.


Następnie kładziemy się odprężeni i umieszczamy wybrane minerały na poszczególnych czakrach ( kamień na pierwszą czakrę możemy położyć na podłodze lub leżance przed kroczem, a kamień na czakrę korony - za głową ). Jeśli kamień szlachetny ma naturalny szpiczasty koniec, powinien być skierowany w stronę ciała.

W przypadku schorzeń określonych organów lub obszarów ciała możemy położyć dodatkowy kamień na chore miejsce. Można użyć w tym celu kamienia odpowiedniego dla danego organu ( przyporządkowanego do określonej czakry ) lub kamienia leczącego konkretną chorobę ( na marginesie: często okazuje się, że jest to ten sam kamień ).

Pozostając w stanie odprężenia, pozwalamy oddziaływać na siebie kamieniom szlachetnym przez około 20 minut. Miła, łagodna muzyka lub przyjemny zapach mogą pogłębić doznania.

Gdy zbierzemy już z ciała kamienie, dobrze jest pozostać jeszcze przez chwilę w pozycji leżącej i pozwolić, by wrażenia powoli się wyciszyły.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji