widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-04-12

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - AKWAMARYN

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - AKWAMARYN" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.

AKWAMARYN


GRUPA: BERYL
TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 7,5-8.
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 2,7

KOLOR: bladoniebieski do niebieskiego, niekiedy lekko zielonkawobłękitny.

POSTAĆ I WYGLĄD: sześcioboczne, pryzmatyczne, wydłużone, błyszczące kryształy, które występują niekiedy swobodnie, a czasem wrośnięte w skały.

WYSTĘPOWANIE: Brazylia, Madagaskar, Afryka, Nigeria, Rosja (Ural), USA.

Jasnobłękitna barwa akwamarynu przypomina morze, w którym odbija się bezchmurne niebo. Jego wibracje zmieniają duszę w zwierciadło bezkresnych przestrzeni ducha. Kamień ten otwiera nas na dialog z naszym "wyższym Ja" tak byśmy poznali miłość i prawdę, które spoczywają ukryte w najgłębszym jądrze naszej istoty; następnie zaś pomaga nam wyrażać je w sposób jawny, swobodny i twórczy.

Akwamaryn wnosi światło i jasność w najgłębsze zakamarki duszy, rozjaśnia ją i oczyszcza, tak że może stać się ona przekaźnikiem bezinteresownej miłości i uzdrawiającej siły. Zwiększając czystość serca, przekazuje cudowne uczucie więzi z całym światem. Daje wewnętrzną wolność, wizjonerską jasność spojrzenia i intuicyjne rozumienie.

Akwamaryn może okazać cenną pomoc także wtedy, gdy pragniemy otworzyć się na kontakt ze swoim aniołem stróżem czy innymi istotami niebiańskimi.

W tradycyjnych przekazach jest to kamień jasnowidzów, mistyków i uzdrowicieli. Mówi się też iż, posiada moc przedłużania młodości osobie, która go nosi, oraz że wzmacnia wierność i szczęście w miłości i małżeństwie.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE
Promieniowanie akwamarynu harmonizuje i stabilizuje ciało, umysł i duszę we wszystkich obszarach. Wyrażnie wpływa tym samym na dobre samopoczucie, łagodzi rozdrażnienia i agresje oraz działa rozpogadzająco w przypadku depresji. Ponadto wspaniale nadaje się do sporządzania wody krystalizacyjnej ( obok noszenia akwamarynu w postaci ozdób jest to znakomity sposób, by połączyć się z jego siłami ).

Szczególne działanie akwamarynu wykazuje w przypadku schorzeń dróg oddechowych i płuc. Przez znawców kamieni szlachetnych stosowany jest także do usuwania bolesnych napięć w obrębie karku i przy zaburzeniu gruczołów. We wszystkich tych przypadkach powinien być noszony na bardzo krótkim łańcuszku lub położony w obrębie szyi (karku). W przypadku astmy, kokluszu i dyfterytu zaleca się ponadto noszenie lub położenie na sercu szmaragdu, zielonego turmalinu lub nefrytu.

Mały szlifowany bębnowo akwamaryn można trzymać w ustach w celu uśmierzenia bólu zęba lub szczęki.

Ponieważ akwamaryn rozjaśnia wewnętrzne widzenie, wzmacnia także zewnętrzną siłę wzroku. Jego korzystny wpływ na oczy ceniony był u wielu ludów. W tym celu kładziemy jeden kamień na czakrę czoła między brwiami i po jednym mniejszym bezpośrednio na zamknięte powieki.

Mówi się także o pozytywnym oddziaływaniu akwamarynu w sytuacji bólu żołądka i wątroby.

Noszony nad splotem słonecznym lub nałożony nań działa odprężająco i rozluźniająco.

Z kolei alergiczne reakcje skórne można leczyć przez obmywanie chorych miejsc wodą akwamarynową.

Ponadto akwamaryn znajduje zastosowanie w nerwobólach. Wówczas nakłada się go bezpośrednio na dotknięte chorobą regiony ciała.

PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE
WODNIK, RYBY, BLIŹNIĘTA, WAGA .


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji