widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

2018-05-11

Zdrada

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Zdrada" przygotowanym przez naszego eksperta Oksana.Moi Kochani,
mam dar czy chcę czy nie chcę i często ciężko się z tym żyję, jak się wie kto o kim i co myśli i czym to jest spowodowane.
Jednak doszłam do wniosku, że można i trzeba go naprawdę dobrze wykorzystać.

Jedna z moich klientek napisała do mnie , że właściwie nie może i nie umie normalnie już żyć, ponieważ ma u boku swojego męża, ale mu już nie ufa wcale. I w zasadzie nie wie czy on robi z niej kretynkę mówiąc, że ją kocha i chce z nią zostać a ona się na to godzi. Wiedząc , że ma kochankę -a on mówi,że współpracownice tylko i koleżankę, i , że nic go z nią nie łączy wcale. Natomiast ta jego "koleżanka" pisze do mojej klientki smsy i zaprosiła ją na spotkanie, gdzie wyjaśniła jej , że od 5 lat sypia z jej mężem. Kochają się,ale to właśnie ona stoi na przeszkodzie, na drodze ich miłości , i byłoby lepiej gdyby już się nie poniżała jako zdradzona żona i po prostu dała jemu rozwód i pozwoliła im szczęśliwie żyć. Natomiast mąż pytany zaprzecza i twierdzi , że ta kobieta chce zburzyć ich małżeństwo i , chce oszukać,po prostu go pomawia i jest chora psychicznie. Oczywiście wszystko sobie wymyśliła. On jest niewinny!.

To jest bardzo trudna sprawa do zniesienie kiedy się nie wie co myśli i co czuje mąż. Kogo na prawdę kocha . Z kim chce być z kochanką czy żoną, a może chce mieć święty spokój i wygodnie sobie żyć , taki oprany,wypieszczony przez dwie kobiety jak "sułtan pan" i zadbany z podanym obiadkiem pod nosek.

Dlaczego dopuścił do takiej upokarzającej sytuacji -dwie kobiety .

Jednej co oddała mu serce i dusze,powiła mu dzieci i dba o niego i dom i drugiej rozkochanej i wpatrzonej w niego jak w obraz święty.

Czy powinno się z nim zostać czy odejść. Jak w takiej sytuacji należy żyć, jaką podjąć decyzję. Co zrobić?!.

To wszystko jest takie bardzo trudne i bolesne. Nie wiadomo co zrobić. Wtedy właśnie przydają się takie "Uzdolnienia" jakie mam ja. Wtedy można przyjrzeć się po kolei całej sprawie ,rozdrabniając ją na czynniki pierwsze. Można dowidzieć się co się stało,dlaczego i kiedy. Czy zaistniała dana sytuacja czy nie. Kto mówi prawdę kochanka czy mąż.To na pewno nie cofnie czasu ani czynów,ani zdrady, jeśli do niej w ogóle doszło,ale na pewno odpowie na pytania podstawowe - jaka jest prawda. A jak już znam to prawdę to jaka decyzję mam podjąć obiektywnie dla siebie. Jak rozwiązać swoja sytuację życiową. Jak się do niej ustosunkować...


Oksana Zapytaj eksperta INFO
Witam serdecznie Kochani! Jestem do Waszej dyspozycji od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00 Zapraszam z serca.Oksana
NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się