widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-10-11

Magiczny Alfabet Adepta Magii

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny Alfabet Adepta Magii" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.A


AFIRMACJE: pisane pozytywne zdania, które wyrażają nowe przekonania, jakie chcemy osiągnąć. Są pisane w czasie teraźniejszym i nie mogą zawierać słowa "nie". Termin pochodzi ze Stanów Zjednoczonych.

AGRIPPA: legendarna księga czarnej magii. Prawdopodobnie miała kształt i rozmiar ludzkiej postaci. Spisana była specjalnym czerwonym inkaustem na dziewiczym pergaminie zabarwionym na kolor purpurowy. Zawierała niezliczoną ilość magicznych formuł, zaklęć i rytuałów.

AKA: rodzaj pępowiny łączącej nasze ciało fizyczne i astralne.

AKASHA: piąty żywioł w magii i okultyzmie. Istnieje teoria, że w innym wymiarze istnieją zapisane wszystkie informacje o życiu przeszłym i przyszłym, magii duchowości i uzdrawiania ( tzw. Kroniki Akashy ). Dostęp do nich jest możliwy tylko z planu astralnego, poprzez zaawansowane techniki wizualizacyjne.

ALBERT WIELKI: urodził się w 1193 roku w bawarskim mieście Lauingen. Był uważany za patrona czarnoksiężników i za "adwokata diabła" ,a dla Kościoła od 1941 jest patronem nauk chrześcijańskich naukowców. Po pogrzebie 15 listopada 1280 roku w Koloni, na jego grobie miały miejsce liczne cuda. Uznany przez Rzym za błogosławionego w 1637, został kanonizowany przez Piusa XI w 1931 roku. Jego święto obchodzi się 15 listopada. Jego Księgi uważane były za "złe" lub "wyklęte" , zatytułowane: Cudowne sekrety Wielkiego i Małego Alberta. Były napisane czarnym drukiem na czarnym papierze. U dołu niektórych stron jest napisane czerwonymi literami następujące ostrzeżenie: Przewróć stronę, jeśli jesteś odważny.

ALECTORIA kogucie kamienie. Znajdowane w żołądkach kogutów ( oraz te połykane przez inne ptactwo ) i noszone jako amulety, zapewniają bogactwo, dodają sił i odwagi i chronią przed chorobami.

ALRAUNA: figurka człowieka z korzenia mandragory, posiadająca określoną magiczną moc.

AMULET: jest to poświęcony lub konsekrowany przedmiot. Może to być minerał czy kryształ lub płytka metalowa, na której wyryte są układy liczb, runy lub magiczne symbole. W zależności od przeznaczenia ma przyciągać zdrowie, miłość lub szczęście i jednocześnie chronić przed wszystkimi negatywnymi wpływami i energiami.

ANIELSKI WŁOS: delikatna, podobna do pajęczyny substancja, która janapojawia się na ziemi w różnych momentach historii. Jej występowanie nie zostało wyjaśnione naukowo, chociaż niektórzy ufolodzy twierdzą, że anielski włos to postać UFO lub nawet nieodkrytych zwierzętach zamieszkujących wyższe partie stratosfery.

ANIOŁ: postać demoniczna o charakterze pozytywnym, przejęta z tradycji chrześcijańskiej, wyobrażana jako piękna i młoda uskrzydlona postać antropomorficzna, bez konkretnej płci, obdarzona zdolnością cudownego śpiewu lub gry na harfie; opiekun ludzi zatroskanych, zagubionych, pocieszający ich w żalu i ratujący z opresji; po śmierci pobożnego i cnotliwego człowieka przewodnik jego duszy do raju.

ANIOŁ UPADŁY: w tradycji chrześcijańskiej poplecznik diabła; według Apokalipsy św. Jana, anioł, który opowiedział się przeciwko Bogu, a za szatanem i w wyniku przegranej razem z nim walki został strącony z nieba na ziemię, gdzie sam stał się diabłem.

ARADIA: córka rzymskiej bogini Diany. Według tradycji była pierwszą czarownicą.

ARCHETYP: symboliczne wyobrażenia postrzegane w snach, medytacjach czy wizjach. Kojarzenie pewnych obrazów, przedmiotów czy zjawisk w podobny sposób. Uważa się, że archetypy funkcjonują w podświadomości wszystkich ludzi ( tzw. Podświadomość zbiorowa ).

ARMAROS: jeden z upadłych aniołów, o którym wspomina etiopska Księga Henocha. Uczy "odczyniania uroków".

AROMATERAPIA: zastosowanie naturalnych olejków eterycznych w powszechnych dolegliwościach zdrowotnych i kosmetycznych.

ASTRALNY PLAN: świat równoległy do świata rzeczywistego, w którym żyjemy. Czasami określany jako świat innych bytów.

ASOKA WIELKI ( ok. 272-232 p.n.e. ): indyjski władca Maurjów. Powołał do życia stowarzyszenie "Dziewięciu Nieznanych" , którzy stworzyli dziewięć tajemnych ksiąg, których znajomość nie tylko pozwalała na rządzenie Ziemią, ale i Wszechświatem. Prawdopodobnie znali je: Leonardo da Vinci, hrabia de Saint-Germain i Boscowich.

AURA: tradycyjnie przedstawiana przez artystów jako zwiewne światło otaczające postać aniołów i świętych. Dzisiaj jest to atrybut aktywności elektrycznej ciała energetycznego przypisywane wszystkim istotom na Ziemi.

AWESTA: święta księga zoroastryzmu ( mazdaizmu ) napisana prawdopodobnie w IV wieku p. n. e. przez Zaratusrę. Całość składa się z 21 tekstów.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji