widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-11-08

Magiczny Alfabet Adepta Magii cz. 4 - D

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny Alfabet Adepta Magii cz.3 - D" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.D

DEMON:
grecki termin określający ducha. Później termin ten został zarezerwowany dla duchów złych i szkodzących człowiekowi.

DEOSIL: oznacza ruchy zgodne ze wskazówkami zegara służące do wyzwalania pozytywnych energii ( dlatego nie mieszajmy herbaty ani żadnych innych płynów w lewą stronę - wyzwalamy wówczas negatywną energię ).

DOŁEK MAGA: jest to dołek wykopany w ziemi lub doniczce, napełniany w odpowiednich fazach księżyca magicznymi przedmiotami i przysypywany ziemią. Może stanowić część jakiegoś zaklęcia.

DOSTRAJANIE KRYSTALICZNE: technika stosowana do tworzenia harmonijnego rezonansu pomiędzy człowiekiem a kryształem.

DUCH: synonim duszy ludzkiej, zwłaszcza pojawiającej się po śmierci człowieka w miejscach, które darzył szczególnym przywiązaniem.

DUSZA: prawdziwa tożsamość człowieka, nieśmiertelne "ja" , które po śmierci żyje nadal w innym świecie lub powraca w procesie reinkarnacji.

DYWINACJA: umiejętność uzyskiwania informacji za pomocą rożnych technik i narzędzi, np. kart, kryształowej kuli czy I Cing.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji