widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-11-08

Magiczny Alfabet Adepta Magii cz. 4 - D

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Magiczny Alfabet Adepta Magii cz.3 - D" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.D

DEMON:
grecki termin określający ducha. Później termin ten został zarezerwowany dla duchów złych i szkodzących człowiekowi.

DEOSIL: oznacza ruchy zgodne ze wskazówkami zegara służące do wyzwalania pozytywnych energii ( dlatego nie mieszajmy herbaty ani żadnych innych płynów w lewą stronę - wyzwalamy wówczas negatywną energię ).

DOŁEK MAGA: jest to dołek wykopany w ziemi lub doniczce, napełniany w odpowiednich fazach księżyca magicznymi przedmiotami i przysypywany ziemią. Może stanowić część jakiegoś zaklęcia.

DOSTRAJANIE KRYSTALICZNE: technika stosowana do tworzenia harmonijnego rezonansu pomiędzy człowiekiem a kryształem.

DUCH: synonim duszy ludzkiej, zwłaszcza pojawiającej się po śmierci człowieka w miejscach, które darzył szczególnym przywiązaniem.

DUSZA: prawdziwa tożsamość człowieka, nieśmiertelne "ja" , które po śmierci żyje nadal w innym świecie lub powraca w procesie reinkarnacji.

DYWINACJA: umiejętność uzyskiwania informacji za pomocą rożnych technik i narzędzi, np. kart, kryształowej kuli czy I Cing.


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji