widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-08-30

Las - naturalny lek na życiowe bolączki.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Las - naturalny lek na życiowe bolączki. " przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Anna Bell.
O uzdrawiającej mocy drzew wiemy już chyba wszyscy. Ciągle się o tym pisze, jaką moc mają drzewa, jaką siłę możemy z nich czerpać a nawet przyciągnąć za pomocą drzew upragnioną miłość czy potrzebne pieniądze. Chińczycy wierzą, że jarzębina zasadzona przed domem zwiastuje bogactwo, a przebywanie w otoczeniu kwitnących czereśni czy wiśni wzmaga pożądanie.

To ostatni moment by wykapać się uzdrawiającej mocy lasu zanim opadną liście. Jeśli w tym momencie zaczniesz regularnie zażywać kąpieli leśnej, przyniesie to niesamowite efekty dla Twojego zdrowia. Trąbienie dokoła o kleszczach sprawiło, że boimy się chodzić do lasu a przecież wystarczy się odpowiednio zabezpieczyć a unikniemy nieprzyjemnego gościa na naszej skórze. Po za tym jak wiemy kleszcze bywają w trawach, parkach wiec nie ma na to reguły.

Kuracja spacerami po lesie ma jeszcze jedną zaletę, nic nie kosztuje, chyba, że dojazd do lasu jeśli nie mamy tak owego w pobliżu ale w zmian mamy szanse nazbierać kosz grzybów.

Najważniejsze by idąc przez las skupiać się na tym spacerze, wyłączając telefon. Raczej na nowo z zaciekawieniem przyglądać się naturze.

Do tego zwrócimy nasza uwagę na zapachy lasu , na odgłosy natury, na otaczający krajobraz.

Taki spacer ma po lesie ma mnóstwo zalet.

Jedną z ważnych zalet zwłaszcza dla kobiet jest wpływ lasu na korzystny wygląd skóry.

Kolejną zaletą spacerów po lesie jest zapobieganie chorobą cywilizacyjnym takim jak napięcie mięśni, nerwobóle, kłopoty z jelitami i trawieniem czy dolegliwości układu krążenia.

Gdy chodzimy po lesie poprawiamy kondycję a także sprężystość stawów.

Nie wspomnę już o takiej zalecie jak dotlenienie krwi.

Wspaniała rekonwalescencja dla osób, które miały problemy z płucami.

Spacerując i wydychając powietrze w lesie zadbamy o lepszy sen, pozbycie się stresu czy migreny.

Spacer w lesie w znaczący sposób poprawia nasze poczucie, i właśnie tego większości nam potrzeba.

Należy jednak pamiętać by robić to regularnie. Na przykład ustalimy sobie 10 sesji po jednej godzinie raz w tygodniu. Wtedy będziemy mogły w pełni skorzystać z zalet kąpieli leśnej.

A gdy nie możesz wybrać się na spacer używaj w kominku olejku sosnowego, zwłaszcza wtedy kiedy douczają Ci nerwy.

Idąc po lesie nie słuchaj muzyki, nie mów przez telefon, po prostu wdychaj las.

Rozpoznawaj zapach lasu. Skup się na tym co czujesz czy to zapach ziemi czy może liści.

A przy okazji korzystając z dobrodziejstw lasu zaproś las do siebie robiąc jesienne dekoracje z szyszek, żołędzi czy kory.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Anna Bell


Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji