widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-05-07

MOC KOLORÓW - KOLOROWE RYTUAŁY NA LEPSZE ŻYCIE?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "MOC KOLORÓW - KOLOROWE RYTUAŁY NA LEPSZE ŻYCIE?" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Anna Bell.Czasem w życiu czegoś Ci brak, a czasem masz czegoś w nadmiarze. A czy kiedyś zwróciłaś uwagę na to, że otaczasz się jakiś kolorem bardziej, a innego nawet nie lubisz.

Zacznijmy od koloru CZARNEGO- Mówi się, że go otaczamy się w nadmiarze czarnym kolorem, to tak naprawdę chcemy się schować przed światem. I to prawda. Bo czarny kolor odpędza zła energie. Jeśli czujesz, że coś Ci kradnie energie zapal czarne świece ale nie rób tego w nadmiarze.

Czarny przepędzi z tego życia, to co złe, niedobre.

Jak zrobić malutki rytuał na pozbycie się złych myśli, wspomnień, żalu.

Weź do ręki małą kartkę, opisz na niej swoje smutki. Złóż w kosteczkę. Teraz weź mały tea-light. Wyciągnij świeczkę ze srebrnej baz, włóż karteczkę i włóż sportem świeczkę. Zapal ją w bezpiecznym świeczniku i pozwól wypalić się jej do końca. Świeci wyrzuć do kosza. Świeca wypalając się do końca zabierze twoje smutki i ból.

Może w twoim życiu jest tak, że narzekasz na brak szczęścia albo pecha. Ciągle coś psuje twoje plany, ciągle nie sprzyjają Ci okoliczności. Zrób sobie mały rytuał na szczęście. W pełnie weź trzy SREBNE momenty, i zakop je w doniczce. Zapal srebrną święcę. Taki rytuał zaprosi do twego domu szczęście. Palenie srebrnej świecy powtarzaj co pełnie.

Jest czas pandemii korona-wirusa, wielu z nas straciło pracę, wielu z nas boryka się z problemami finansowymi. To czas na zieleń i rytuały finansowe. Pal ZIELONE świece na pieniądze a w nów do portmonetki włóż trzy laurowe liście, noś je 24 godziny a potem zostaw gdzieś w parku lub ogrodzie.

Siedząc w domu straciłeś energie i motywacje do działania. To czas by sięgnąć po kolor POMARAŃCZOWY. Otocz się tą barwą a ożywcza energia pobudzi Cię do działania. Wieczorami pak pomarańczowe świece i wyobrażaj sobie siebie w działaniu.

Ogólnie mamy teraz trudny czas w Polsce, wszyscy w domu, a więc nasze nerwy potrafią sięgać zenitu. A może właśnie czeka Cię poważna rozmowa z szefem albo banku. To czas na kolor NIEBIESKI. Noś biżuterię w kolorze niebieskim, kup sobie turkusy albo akwamaryny.

Czasem klienci pytają, co mają zrobić ze swoim życiem. Niby wszystko jest a jednak czegoś im brak. Pasji. Czegoś co nimi zawładnie. Jest to na rada. Sięgnij po kolor CZERWONY. W piątek po zachodzie słońca, załóż na siebie coś czerwonego, może to być biżuteria na którą będziesz patrzeć i pozostań w tym do rana. Zapal czerwoną świece. Rytuał powtarzaj co piątek.

Przed Tobą ważne egzaminy a ty nie możesz znaleźć w sobie ani grama koncentracji. Ciągle coś zaprząta Twoje myśli. Zmień to i sięgnij po kolor ŻÓŁTY. A z biżuterii noś bursztyn albo jaspis. Kamienie te rozproszą chaotyczne myśli i uspokoją umysł.

Jeśli masz jakieś pytania, pragniesz poznać odpowiedzi, które niepokoją Twoje serce, umysł, zapraszam do kontaktu.

Wróżka Anna Bell


Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji