widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-11-27

Lustro Bazyliszka

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Lustro Bazyliszka" przygotowanym przez naszego eksperta Lilyan.Wielu ludzi, czuje niemal namacalnie, jak uderzają w nich złe myśli, pełne zawiści , urazy, niechęci. Często zastanawiamy się "co zrobić, by nie dopuścić do siebie fali tych oszczerstw, złośliwych obmówień, plotek i wręcz płynących ku nam strumieni nienawiści?

By chronić się przed tą złą energią, możemy wykorzystać zjawisko "wklęsłego lustra" o małej krzywiźnie.
Gdy czujesz napływające złe emocje, spróbuj się najpierw zorientować, z której strony nadchodzą (może znając kierunek będziesz wiedział/a, kto życzący Ci wszystkiego złego się tam znajduje, a wówczas myślą ustalisz miejsce źródła złych myśli)Wtedy często, parę razy na dobę, jak najbardziej plastycznie wyobrażaj sobie (wizualizuj),że jesteś otoczony/a kulą lśniącej energii, która jest Twoją dobrą energią.
Kula ta jest w kierunku napływu złej mocy lekko wklęsła i jak wklęsłe lustro koncentruje i odbija z powrotem wysłane ku Tobie negatywne fale.


NIEDOSTĘPNY
Zadzwoń na
708 688 949708 688 949 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7590048 224 179 759 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji