widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-12-15

Jak stworzyć pozytywną energie domu na święta ?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Jak stworzyć pozytywną energie domu na święta ? " przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Anna Bell.Często, gdy wchodzimy do jakiegoś domu czujemy jego energie, czujemy się dobrze albo źle w nim. Odczuwamy spokój, niepokój, zimno, ciepło. Te wszystkie emocje, które nam towarzyszą w danym miejscu, to duch tego domu.

Każdy dom, każde mieszkanie ma ducha domu. Zadbajmy więc o jego pozytywną energie, by wszyscy domownicy i goście dobrze się w nim czuli.

Jak zapewnić sobie przychylność ducha naszego mieszkania?.

Dlaczego od wieków sprząta się domostwa na święta. Ta tradycja trwa już wieki, bo już nasi przodkowie widzieli, że wymiatanie z rogów kurzu i pajęczyny, to jak wymiatanie złych energii. Na koniec czego już się nie robi, należałoby w rogi sypnąć szczyptę soli. To nas chroni przed osiadaniem złych duchów w naszym domu.

Jeśli chcemy, by pozytywna energia potrwała w domu dłużej to połóżmy w rogach w pojemniku kilka kostek lodu. Taki zabieg wymusi przepływ energii i oczyści ją z zastoju.

Gdy kostki lodu się rozpuszczą wylej wodę do kwiatów.

Możesz też wykonać kolejny rytuał na pomyślność domu. Zapaloną świece z wosku pszczelego przesuwaj wzdłuż krawędzi ścian z od podłogi w stronę sufitu.

Kolejny zabieg pozytywnie wpływający na twoją domową energie i ducha domu, to możliwość stanięcia w każdym rogu pokoju i głośnego klaśnięcia. Dźwięk klaśnięcia to jeden z silniejszych rozpraszaczy tak zwanych kołtunów energetycznych.

Mycie podłogi, to nie tylko oczyszczanie jej z brudu czy kurzu, to także możliwość oczyszczenia jej ze złogów energetycznych. I na to jest sposób, do mycia podłóg, po za płynem dolej też napar z werbeny.

Kolejne pozytywne oddziaływanie na nasz dom to energia białego światła. Warto tutaj palić naturalne świece z wosku pszczelego, bo one mają najsilniejszą moc oczyszczającą. Jeśli jednak tak owych nie mamy, to od czasu do czasu zapalona biała świeca, także pozytywnie wpłynie na energie. Należy jednak pamiętać, że świece należy pozostawić do całkowitego wypalenia. Świece palimy w każdym pomieszczeniu. Pamiętaj o tym, by odpowiednio ochronić świece by nie spowodowała pożaru. Obserwuj świece, jeśli drży, to znak, że pochłania dużo negatywnej energii.

Jak zmyć złą energie z mebli: Zagotuj garść ziela mięty z dwoma łyżeczkami ziaren kolendry. Do przestygniętego płynu dodaj pół szklany octu. Tak zrobionym płynem przetrzyj meble, tylko pamiętaj p tym, żeby mocno wyrzynać ścierkę.

Gdy już zadbasz o swój dom, możesz spokojnie świętować w pozytywnej aurze swego mieszkania.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Anna Bell


Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji