Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na czerwiec

Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na czerwiec

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "Horoskop miłosny dla wszystkich znaków zodiaku na czerwiec" przygotowanym przez naszego eksperta Aurora Mercouri.


Baran: U niektórych z Was przeszłość nie została jeszcze zamknięta i uzdrowiona, do niektórych może powrócić partner z przeszłości, a niektórzy mogą mieć problem w zaangażowanie się emocjonalne w nowy związek z powodu zranienia z przeszłości. Przeszłość nie istnieje, liczy się teraźniejszość, dawne rany i urazy czas zażegnać i cieszyć się pełnią życia i miłości.
Byk: Miesiąc w bardzo kobiecej energii - jeśli jesteście kobietami wspaniale będziecie czuć się w swoim ciele, jeśli jednak macie wobec niego pewne "ale", doceńcie je. To prawdziwe dzieło sztuki, niezależnie od kilogramów. Zróbcie coś dla siebie, zaopiekujcie się sobą - ukochajcie się, a wymarzony partner u singli może się pojawić niebawem. W stałych związkach obfitość uczuć i przyjemności. Kobieta może być w relacji dominująca.
Bliźnięta: Urodzinowy czerwiec to czas świętowania dla wielu bliźniąt i rzeczywiście widać radość i toasty, otoczenie bliskimi osobami, rodziną - świadomość łączących Was więzi. Miesiąc bardzo dobry dla stałych związków: niektórzy zdecydują się założyć rodzinę, a poszukujący partnera mają szansę poznawać nowych ludzi, a wśród nich możliwy ktoś na dłuższą relację.
Rak: Konflikty wewnętrzne i trudne dylematy mogą ciążyć niektórym rakom w czerwcu. Po co ze sobą walczyć? Jeśli zastanawiacie się nad wyborem tego, czego pragniecie, a czego się od Was oczekujcie, pamiętajcie że to WASZE życie i tym kierujcie się przy wyborze. Uwaga na kłótnie z partnerem, mogą pojawić się konflikty i złości. Zastanówcie się nad rozwiązaniem konfliktu, nie wzniecaniem go.
Lew: W czerwcu możecie mieć wyjątkowo silne poczucie, że Wasz partner to Wasza ogromna ostoja spokoju i stabilizacji, ktoś na kogo możecie liczyć w każdej sytuacji. Poszukujący relacji, będą mieć okazję na rozpoczęcie nowej znajomości z przedstawicielem znaku ziemskiego. Ognisty romans raczej to nie będzie, ale spokojne budowanie relacji w oparciu o fundament zaufania i przyjaźni.
Panna: W tym miesiącu dominująca w Waszym życiu będzie silna, męska energia - może to być Wasz partner, mąż, kochanek. Wokół niego będzie sporo się działo, nada kierunek i rozwój relacji. Jeśli jesteście mężczyznami, będziecie mieć świadomość swojej wewnętrznej mocy i atrakcyjności. Single mogą poznać atrakcyjną osobę spod znaku Barana.
Waga: Bardzo dobry miesiąc w optymistycznych energiach. W stałych relacjach świetny i pozytywny czas, cieszenie się sobą nawzajem, spontaniczne działania i miłe gesty. Sporo radości dziecka i beztroski między Wami widać, a i dziecko też może się pojawić - chociażby w planach. Single będą cieszyć się czerwcowym słońcem i chętnie nawiązywać nowe relacje, może nie spotkacie jeszcze miłości życia, ale randki na które będziecie chodzić nie będą straconym czasem.
Skorpion: Jeśli będziecie czuć się przez partnera niezauważeni, nie starajcie się na silę zwrócić zwrócić na siebie jego uwagi. Zajmijcie się sobą, doceńcie siebie, pójdźcie na zakupy, do fryzjera. Nie warto "żebrać" o czyjąś uwagę - a gdy Wy docenicie siebie, on sam zrozumie, kogo przy sobie ma. Uważajcie jednak, aby w drugą stronę nie zaniedbać partnera, okażcie wdzięczność za gesty które wobec Was czyni, bo przecież się stara. Single - raczej to nie ten miesiąc, możliwe że szukacie partnera w nieodpowiednim miejscu.
Strzelec: U Was, drogie strzelce w czerwcu widoczna jest obfitość miłości, zarówno w stałych związkach, jak i u singli. Single w końcu mogą poznać wymarzonego partnera i od samego momentu poznania będziecie mieć wrażenie, że to jest to! W stałych związkach dobra passa, miłość i harmonia.
Koziorożec: Zapowiada się dla Was ognisty miesiąc, w stałych związkach powróci ogień, wzajemne zainteresowanie sobą, pójście na randkę, spróbowanie nowych rzeczy, które mogą Was do siebie zbliżyć. Poszukujący relacji nie będą narzekać na brak ognia w tym miesiącu - towarzyski flirt może zamienić się w coś więcej.
Wodnik: Spokój i stabilizacja, zatrzymanie się i docenienie tego, co wokół siebie macie. Zadowolenie w stałych związkach, upominki i komplementy od partnera, wyprawy i randki w miejscach związanych z naturą, docenienie jej piękna. Panie będą otaczały się świecidełkami - zresztą sama ich aura będzie wyjątkowo jasna w tym miesiącu. Piękny czas. Single - szansa na poznanie atrakcyjnej i stabilnej emocjonalnie osoby, gotowej do stałego związku.
Ryby: Czas ogromnych zmian i transformacji - możecie podjąć radykalne decyzje. U niektórych będą one wiązały się z zakończeniem związku, a u innych we wprowadzenie go w zupełnie inną energię. Wielkie zmiany zależeć będą od Was samych. Single mogą skupić się na swoim postrzeganiu relacji i związków międzyludzkich. Korzystając z doświadczeń z przeszłości zdecydują się na zmianę swojego nastawienia do relacji, co skutkować będzie poczuciem samoświadomości i pełni siebie. Niektórzy rozpoczną ciekawą znajomość z zodiakalnym Skorpionem. Aurora Mercouri