widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2021-07-09

DOM - JAKA OTOCZA GO ENERGIA

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem pt. "DOM - JAKA OTOCZA GO ENERGIA" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Anna Bell.Nie od dziś wiadomo, że stworzenia jakie przyciąga nasz dom, wskazują , jaka otacza go energia.

Stworzenia te wysyłają różne sygnały, nasze pragnienia, myśli , obawy czy zagrożenia.

Te stworzenia, które okupują nasz dom, nasze mieszkanie są symbolem i odzwierciedleniem naszego życia i nas samych.

MRÓWKI - Praktycznie można powiedzieć, że wszędzie ich pełno wokół domu, czasem pchają się do domu. Są bardzo irytujące bo pojawiają się znienacka, i nie łatwo się ich pozbyć.

Właśnie te murówki są odzwierciedleniem w mniejszym lub większym stopniu, jak wiele spraw nas w życiu denerwuje , czy irytuje. Te malutkie stworzonka, są też symbolem naszych drobnych problemów, które ciągle zaprzątają naszą głowę. Bywa, że gdy te drobniutkie problemy nie rozwiązywane będą się nawarstwiać i urosną do randki olbrzymich problemów.

Mrówki uczą nas też, co mamy w życiu poprawić, nad czym popracować. Jak wiadomo mróweczki są bardzo pracowite i dobrze zorganizowane, i właśnie ich obecność przekazuje nam, że te cechy powinnyśmy u siebie poprawić, popracować nad nimi.

MYSZY - pewnie, nie jedna osoba, gdy spotka w swoim życiu mysz lub szczura, wpada w panikę. To samo dzieje się w naszym życiu. Masz jest symbolem dziury w naszym życiu. I gdy taka dziura się nam zdarzy to zaczynamy panikować. Pojawienie się w domu tych stworzonek symbolizuje, że nie w pełni wykorzystujesz swoje możliwości, bo przecież mysz wszędzie się wciśnie.

Gdy w twoim domu zamieszka to małe stworzonko, to przekazuje ci ono jednocześnie, że ktoś zaczyna mieć władzę nad tobą, że ktoś inny zajmuje twoją przestrzeń, czy to w domu, czy to w pracy.

Dziury, które symbolizują mysz możesz mieć w życiu, w pracy, w związku, w finansach, i ty musisz pomyśleć o tym, jak te dziury załatać.

Jaką cechę charakteru przekazuje ci mysz, nad którą musisz popracować? Zaradność i umiejętność adaptacji.

MUCHY - Wydaje się, że są w każdym domu, ale to nie prawda, nie są w każdym. Są mieszkania, do których wpadnie jedna mucha albo dwie, raz na jakiś czas, i są mieszkania, w których wydaje się być ich pełno. Muchy są ulotne, trudno je poskromić, a czy Twoje życie odzwierciedla te cechy, czy wręcz przeciwnie, brak ci ich. To znak by zaszła w tobie przemiana w odpowiednią stronę.

Jeśli w swoim mieszkaniu nagle zauważysz zwiększoną liczbę much, to czas by chwile się zatrzymać i zobaczyć, co w twoim życiu umiera , psuje się i wymaga transformacji, zmian.

KARALUCHY -Ich widok budzi w nas obrzydzenie i wstręt, ale czy wierz, że to właśnie, to budzące grozę stworzenia mają zdolność przetrwania w każdych warunkach. I właśnie to stworzenia chcą ci przekazać, że potrzebna ci w życiu determinacja, że potrzebujesz zwalczyć o coś, a jeśli trzeba musisz się dostosować do aktualnych warunków życia, by przetrwać bez uszczerbku na swojej osobie.

Twoje motto powinno brzmieć ; Zwyciężę.

W życiu nie ma przypadków, wszystko służy czemu, a każdy z nas ma intuicję, ona bardzo często naprowadza nas i chce nam pomóc.

Zapraszam do kontaktu, gdy potrzebujesz porady, nie wiesz w którą stronę iść, pozwól, by karty pomogły ci rozwiązać twoje problemy za ciebie.

Z mocą anielskich pozdrowień wróżka Anna Bell


Wróżka Anna Bell Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Anioł Siły - ukazuje, iż siła mocy boskiej jest w każdym z nas.
Zadzwoń na
708 688 521708 688 521 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7010048 224 179 701 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji