widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-01-26

Horoskop tygodniowy partnerski 26.01 - 01.02.15

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem partnerskim.BaranBaran
Będziesz zmuszona do uzbrojenia się w cierpliwość. Zaufaj swojemu wewnętrznemu głosowi, który w odpowiednim momencie podpowie Ci co masz zrobić. Osoby w związkach czeka harmonia i zrozumienie.

bykBYK
Bądź uważna. Czeka Cię cudowne spotkanie ,ożywienie starej miłości. Uwolnisz się od starych problemów, od poprzedniego losu .Osoby w związkach muszą uważać, gdyż może dojść między wami do nieporozumień.BliźniętaBLIŹNIĘTA
Możesz się cieszyć pełnią życia. Czeka Cię szczęśliwy czas. Poczuj się człowiekiem bogatym wewnętrznie a osiągniesz sukces w miłości. Osoby w związkach czeka świetne porozumienie i radość.RakRAK
Poznasz nową osobę, z którą będziesz wiązała nadzieje na przyszłość. Lecz nie przeceniaj swoich możliwości w zdobyciu szybkiego zainteresowania swoją osobą. Osoby w związkach odczują zakochanie i romantyzm.

LewLEW
Masz szanse zakończyć stare związki, ażeby otworzyć się na nowe .Opanujesz kaprysy i zrozumiesz, że zachwyt samą sobą nie służy w budowaniu relacji partnerskich. Osoby w związkach będą odczuwały samotność i izolację.

PannaPANNA
Czeka Cię namiętny związek lub romans ,nowe doświadczenie. Lecz zachowaj roztropność i uważność. Osoby w związkach czeka szczęście i trwałość.

WagaWAGA
Nie traktuj poważnie obecnych znajomości. Ani nie pozwalaj sobą manipulować. Pamiętaj o swoich poglądach. Płyń z prądem zachowując przy tym zdrowy rozsadek. Osoby w związkach czekają zmiany.

SkorpionSKORPION
Utknęłaś w martwym punkcie i tylko od Ciebie zależy czy ruszysz do przodu. Pozbądź się niezdecydowania a perspektywy na przyszłość będą optymistyczne. Osoby w związkach będą przeżywały rozczarowanie z niepełnionych oczekiwań.

StrzelecSTRZELEC
Uzbrój się w cierpliwość i wierz, że wszystko obróci się na lepsze. Czeka Cię stabilizacja. Osoby w związkach czeka szczęśliwa przyszłość.

KoziorożecKOZIOROŻEC
Wyjdź naprzeciw innym a spotkasz tę właściwą osobę, o której marzysz. I otrzymasz to czego oczekujesz .Osoby w związkach czeka namiętność ,ale też i spory. Wycisz się ,aby nie zniszczyć tego co z trudem zostało zbudowane.

WodnikWODNIK
Ciesz się życiem i pełnią istnienia. Czeka Cię szczęście o jakim marzysz. Spotkasz mężczyznę, który spełni Twoje oczekiwania. Osoby w związkach w końcu uwierzą w swoje szczęście.

RybyRYBY
Zachowaj zimną krew i jasne myślenie, bo na Twojej drodze stanie konfliktowy mężczyzna. Nie licz na to ,że się zmieni .Osoby w związkach czeka stabilizacja i dobre porozumienie.


Jasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. Zapraszam do zamawiania rozmów. Bywam dostępna w różnych godzinach. W razie potrzeby zapraszam :)
Zadzwoń na
708 708 720708 708 720 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6070048 222 703 607 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji