widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-02-12

Horoskop tygodniowy partnerski 16.02 - 22.02

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem.


BaranBaran: 21.03 - 20.04

Działaj konsekwentnie ,a zrealizujesz zamierzenia i osiągniesz swój cel. Osoba ,która jest dla Ciebie ważna zbliży się i zaczniecie budować stabilną relację. Osoby w związkach będą miały poczucie stabilizacji i bezpieczeństwa.

bykByk: 21.04 - 21.05

To będzie dobry czas na zawieranie nowych znajomości, które w perspektywie czasu przerodzą się w coś więcej. Osoby w związkach czeka spokojny czas .Ale uważajcie ażeby nie popaść w rutynę, która prowadzi do znudzenia i szukania nowych doznań poza związkiem. BliźniętaBliźnięta: 22.05 - 20.06

Bądźcie aktywni ,bo będzie to dobry czas na pokazanie się z jak najlepszej strony i zwrócenie na siebie uwagi .Osoby w związkach przezwyciężą problemy i zbliżą się do drugiej osoby. RakRak: 21.06 - 22.07

Spotkasz na swojej drodze osobę silną i samodzielną,ale nie wiąż z nią nadziei na wspólną przyszłość.Osoby w związkach czeka chłodna atmosfera i nieporozumienia.Ale będzie to chwilowe.

LewLew: 23.07 - 22.08

Będzie to czas na wchodzenie w związki karmiczne. Osoby w związkach uporają się z do tej pory z nierozwiązanymi problemami. Odczują pozytywne zmiany.

PannaPanna: 23.08 - 22.09

Spotkasz na swojej drodze troskliwą ,opiekuńczą osobę .Warto się nią zainteresować ,jeśli chcesz mieć przy sobie kogoś, kto Cię zrozumie. Osoby w związkach będą świetnie wyczuwały nawzajem swoje emocje i dzięki temu nie będzie dochodziło do nieporozumień.

WagaWaga: 23.09 - 23.10

Czekają Cię ważne kontakty, które będą miały wpływ na Twoja przyszłość. Nowe przyjaźnie i nowe miłości. Dla osób w związkach będzie to czas szczęścia i komfortu emocjonalnego.

SkorpionSkorpion: 24.10 - 21.11

Zakochasz się. Los będzie szedł Ci na rękę i otworzą się nowe możliwości, które będą niespodzianką. Osoby w związkach czeka zgoda i szczęście. Osoby niezamężne otrzymają propozycję małżeństwa.

StrzelecStrzelec: 22.11 - 21.12

Uwierz w siebie a osiągniesz sukces i zdobędziesz osobę, na której Ci zależy. Osoby w związkach przezwyciężą trudności i nastąpi rozkwit waszego związku .Ale po zwycięstwie nie spoczywaj na laurach.

KoziorożecKoziorożec: 22.12 - 19.01

Miej się na baczności ,ażeby nie przegapić ważnej osoby,która pojawi sie w twoim życiu.Z uporem staraj się zdobyć jej zainteresowanie swoja osobą.Osoby w związkach powinny zachować powściągliwość w okazywaniu nadmiernej zazdrości swojemu partnerowi.

WodnikWodnik: 20.01 - 18-02

Czeka Cię namiętny związek lub romans, wielkie zaangażowanie. Osoby w związkach będą cieszyły się z miłej atmosfery i zaangażowania w budowanie relacji. Ale staraj się nie zdominować swojego partnera.

RybyRyby: 19.02 - 20.03

Musisz uzbroić się w cierpliwość i nie budować dalekosiężnych planów związanych z osobą, którą spotkasz na swojej drodze. Nie będzie to osoba do stałego związku. Osoby w związkach czeka dobry czas, czas namiętności i radosnych chwil.


Jasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. Zapraszam do zamawiania rozmów. Bywam dostępna w różnych godzinach. W razie potrzeby zapraszam :)
Zadzwoń na
708 708 720708 708 720 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6070048 222 703 607 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji