widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2017-12-27

Horoskop od 25-31 grudnia 2017 r

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Horoskop tygodniowy od 25-31 grudnia 2017 r." przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.

Koziorożec

Miłość:
Nadchodzący tydzień będzie dobrym czasem dla waszych związków, wyjaśnijcie sobie wszystkie nieporozumienia, by z nowym rokiem nie było między Wami żadnych sporów. Osoby samotne powinny skupić się bardziej na sobie i zadbać o swoje dobre samopoczucie.

Praca :
W pracy natomiast nadszedł czas, by z większym zapałem zakończyć wszystkie sprawy, które mogą zaważyć na waszej dalszej karierze. Koziorożce poszukujące pracy mogą liczyć, że w końcu coś drgnie i dostaną szansę by się wykazać i oczywiście uda się to Państwu.

Finanse:
W finansach to ogólnie dobry czas na gry liczbowe, widać przy Was dopływającą gotówkę.

Zdrowie:
Panie spod znaku koziorożca powinny kontrolować swoje organy płciowe.

Wodnik

Miłość:
Wodniki będące w stałych związkach powinny okazać więcej uczuć partnerowi by rozniecić ogień, który się tli. Samotne wodniki będą w centrum uwagi na wszelkich imprezach nawet domówkach, wiele będzie się wokół Państwa w tym tygodniu działo i macie szansę na poznanie wyjątkowych ludzi.

Praca:
Pracujące wodniki powinny uważać na kobiety, bo jak wiadomo kobiety lubią knuć ;-) a tego w tym tygodniu nie zabraknie w kwestiach zawodowych. Uważajcie co i komu mówicie, bo nadchodzący tydzień nie należał będzie do tych najłatwiejszych w pracy zawodowej. Wodniki szukające pracy muszę poczekać cierpliwie to jeszcze nie ten czas by coś się ruszyło na lepsze.

Finanse:
Bardzo umiarkowany tydzień w kwestii biznesu i inwestycji, tak więc wszystko co Państwo robicie róbcie dalej ale nie spodziewajcie się szalonych wpływów, bo takie po prostu nie przyjdą.

Zdrowie:
Drogie wodniki uważajcie na gardło w tym tygodniu i nie zapomnijcie o szaliku, bo możecie zwyczajnie się przeziębić.

Ryby

Miłość:
Zodiakalne Ryby, które są w stałych związkach musicie uważać na płaszczyznę komunikacji między Wami. Nowy tydzień przynieść może jakieś nieporozumienia, ale one szybko znikną, jeśli tylko nad tym odpowiednio popracujecie ;-) Ryby szukające partnera mogą liczyć, że znajdą tego jednego jedynego na całe życie. Oczywiście każdy szczęściu dopomoże - każdy dzisiaj wygrać może - tak proszę Państwa, żeby znaleźć to trzeba szukać ?

Praca:
W pracy ryby mogą liczyć na dobrą wiadomość od szefa w sprawie na której Wam zależy. Osoby bez pracy lub szukające dodatkowego zajęcia mają okazję by znaleźć pracę dorywczą, ale za dobre pieniądze.

Finanse:
Biznes i inwestycje ruszą teraz bardzo szybko, łapcie więc okazję, póki za wami czeka, bo jeśli nie podziałacie w kwestiach finansowych to możecie stracić.

Zdrowie:
Drogie ryby trochę więcej spokoju mniej nerwów, obserwujcie swoje ciśnienie.

Baran

Miłość:
Barany będące w związkach muszą wziąć na przeczekanie i cierpliwie czekać by udobruchać partnera. Samotne barany w tym tygodniu mogą liczyć że poznają kogoś, kto bardzo je zainteresuje, rozwinąć się może między wami naprawdę wspaniałą znajomość.

Praca:
Barany poszukujące pracy, znajdą taką, ale to nie będzie praca marzeń. Natomiast jeśli stałe posady macie, to czeka Was chwilowy zastój i możliwe problemy z przełożonym, pamiętajcie aby ustępować kierownictwu jak się tylko da.

Finanse:
Kochane barany czas złapać los w swe ręce, gry liczbowe czekają na Was, możliwe powiększenie majątku.

Zdrowie:
Więcej czasu należy poświęcić na sen, bo jest on ważny dla Was jak nic innego.

Byk

Miłość:
W tym tygodniu uwaga na pokusę zdrady, która się pojawi nieoczekiwanie i może pociągnąć za sobą konsekwencje. Jeśli nie macie partnera będą romanse i duży wybór możliwego partnera.

Praca:
W kwestiach zawodowych jeśli zastanawiające się nad zmianą pracy powinniście jeszcze trochę poczekać, to nie odpowiedni dla Was czas na taką decyzję. Osoby szukające pracy nie mogą w tym tygodniu siedzieć z założonymi rękami, praca sama się nie znajdzie wyjdźcie jej naprzeciw, a możecie upolować świetną możliwość zarobku.

Finanse:
Tydzień całkiem dobry na biznesy i inwestycje dotyczące sfery usługowej. Jeśli macie coś w planach to działajcie.

Zdrowie :
Byki będą w tym tygodniu narażone na bóle i urazy głowy, uwaga też na kości.
Bliźnięta

Miłość:
W związkach uwaga na fałszywego doradcę, który chce dobrze ale tylko dla siebie. Samotne bliźnięta powinny wyjść do ludzi a nie zamykać się w sobie, wtedy mają szansę na poznanie ciekawej osoby.

Praca :
Osoby pracujące mogą liczyć że zostaną zauważone i docenione, może awans, lub zmiana stanowiska ? Bliźnięta poszukujące pracy dostaną szansę na stałą pracę, może to nie jeszcze praca marzeń, ale początek czegoś nowego.

Finanse:
W tym tygodniu nie ma większych zmian w sprawach finansowych czy biznesu.

Zdrowie:
Drogie bliźnięta zróbcie badania kontrolne to nie zaszkodzi a może wam jedynie pomóc, bądź utwierdzić w przekonaniu, że wszystko jest w porządku.

Rak

Miłość :
Raki w kwestiach uczuciowych powinny zająć się swoim partnerem i by uniknąć monotonii spędzić czas razem, ale inaczej niż do tej pory. Kochani ruszamy głowami i myślimy co sprawi przyjemność partnerowi. Samotne raki powinny uważać na przelotne romanse to jeszcze nie czas na tego jedynego.

Praca:
W kwestiach zawodowych powinniście Państwo uważać by nie stracić pracy, kochani ktoś pod Wami dołki kopie. Raki szukające pracy dostaną ją i będzie to praca odpowiednia dla Was i za adekwatne do włożonego wysiłku pieniądze.

Finanse:
Bardzo dobry czas na gry liczbowe i hazardowe, lecz nie na inwestycje, z tym trzeba trochę poczekać na odpowiedni moment.

Zdrowie :
Uwaga w tym tygodniu mogą dokuczać Wam jelita i żołądek zwracajcie uwagę na to co jecie.

Lew

Miłość:
W kwestiach uczuciowych to wasz związek już od dawna nie był tak rozpalony jak teraz, uwaga na iskry by się nie sparzyć ;) Samotne lwy mogą liczyć na spotkanie tego jedynego partnera i to może być związek na całe życie.

Praca:
W kwestiach zawodowych szansa na zmianę pracę na inna, lepszą, ale na podobnych warunkach finansowych. Lwy poszukujące pracy mogą liczyć na prace dorywcze za godne wynagrodzenie finansowe.

Finanse:
Finansowo ten tydzień to dobry czas na inwestycje i biznesy typowo finansowe, obracanie pieniędzmi, banki itd. W kwestiach finansowych spodziewać się można drobnych wpływów, jeszcze nie takich, na jakie czekacie.

Zdrowie:
Zdrowotnie Drogie Lwy czasem trzeba komuś odpuścić, by nie potrzebnie się nie denerwować, szanujcie swoje nerwy, a one odwdzięczą się w przyszłości ;-)

Panna

Miłość:
W miłości w tym tygodniu bez większych zmian. Ci co są w związkach w nich zostaną nie ma żadnych zagrożeń dla stałych relacji. Panny szukające swego partnera powinny więcej czasu spędzać poza domem, by móc go spotkać.

Praca:
W pracy zostaniecie docenieni przez przełożonych, uda Wam się zamknąć ten rok bez problemów. Osoby szukające pracy, patrzcie uważnie gdzie wysyłacie cv by nie być zaskoczonym jak pracodawca się odezwie by dać Wam tę pracę, w której nie za bardzo chcecie pracować.

Finanse:
Jeśli Twój biznes opiera się na pieniądzach to masz szansę by się teraz wybić. Dużo propozycji finansowych i to tych korzystnych was czeka w nadchodzącym tygodniu.

Zdrowie:
Wątroba, trzustka, śledziona, pęcherz, nerki warto na nie w tym tygodniu uważać

Waga

Miłość:
Masz partnera? To uważaj by nie zranić go słowem, pokaż mu jak bardzo Ci na nim zalezy. Szukasz partnera? To dobry tydzień by wyjść do ludzi, może jakaś impreza w większym towarzystwie ?

Praca:
W pracy możliwe nerwy, napięta atmosfera, ale Was ominą i możecie spać spokojnie. Wagi szukające pracy będą miały możliwość znalezienia dodatkowego źródła dochodu, to nie będzie nic stałego, ale za to przyniesie świetne pieniądze.

Finanse:
Bardzo fajny tydzień na wszystko co ma związek z pieniędzmi, więc inwestujemy gramy w gry liczbowe, a zobaczycie, że los się do was uśmiechnie.

Zdrowie:
Przewód pokarmowy, jelita, zbadać się moim drodzy należy i uważać na siebie.

Skorpion

Miłość:
W kwestiach uczuciowych Skorpiony w stałych związkach powinny uważać na możliwość konfliktów, które mogą przerodzić się w złe relacje. Musicie czasem odpuścić sytuację i nie dać się ponieść emocjom. Natomiast osoby samotne mogą ruszyć na łowy, bo tam gdzieś czeka na Was ta upragniona miłość.

Praca:
W sferze zawodowej uważajcie na młodszego kolegę albowiem będzie chciał Wam zaszkodzić by wskoczyć na Wasze miejsce. Oczywiście poradzicie sobie, tylko musicie zdjąć klapki z oczu i pamiętajcie o swojej intuicji. Osoby bez stałej pracy mogą liczyć na większy przypływ gotówki, wszystko co zaczniecie da Wam upragnione pieniądze.

Finanse:
Idealny tydzień na inwestycje, grę na giełdzie czy gry liczbowe, a więc do działa. Jeśli macie jakieś umowy do podpisania, czy coś do załatwienia zaległego w finansach to najlepszy moment by to załatwić. Lepszy może się tak szybko nie trafić.

Zdrowie:
W tym tygodniu ubierajcie się ciepło by uniknąć przeziębienia i większych powikłań po nim.

Strzelec

Miłość:
Twój związek przeżywa kryzys? W tym tygodniu wyjaśnisz sobie wszystko z partnerem i pogodzisz się z nim, zapomnicie o przeszłości by rozpocząć nowy rozdział w waszym życiu, dużo lepszy. Samotne strzelce będą narażone na pokusy cielesne, moi drodzy to może tylko jednorazową przygoda, także uważajcie aby nie dać się skrzywdzić, oraz aby nie skrzywdzić

Praca:
W pracy uważajcie na przełożonych będą od Was więcej wymagali, proście o pomoc kolegów. Strzelce poszukujące stałej pracy mogą liczyć na pracę dorywczą.

Finanse:
Moi drodzy w tym tygodniu unikamy giełdy i gier liczbowych, poczekajmy na nowy rok i nowe możliwości, ponieważ w nadchodzącym tygodniu nie będzie trzymała się was gotówka.

Zdrowie:
Zdrowie będzie Wam dopisywało, wzbogacić należy dietę w więcej witamin i minerałów, a nic wam nie może się zdrowotnie stać.


Zadzwoń na
708 708 723708 708 723 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0770048 227 184 077 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji