widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-01-04

Horoskop styczeń 2018

Zapraszamy do zapoznania się z "Horoskopem na styczeń 2018" przygotowanym przez naszego eksperta Wrozbita Saleos.

Koziorożec


Miłość:
W kwestiach uczuć gorące noce i burzliwe dni czekają na osoby będące w związkach. Samotne koziorożce mogą liczyć na jednorazowe przygody, romanse.

Praca:
W pracy bez większych zmian w tym miesiącu. Koziorożce szukające pracy mogą liczyć na dobrą wiadomość w tej sprawie i podpisanie umowy.

Finanse:
Kochani w styczniu uważajcie na inwestowanie bo możliwe duże straty, nie korzystny kontrakt finansowy. Czytajcie co podpisujecie, bo styczeń będzie należał do tych niekorzystnych miesięcy w Nowym Roku, jeśli chodzi o Wasze finanse.

Zdrowie:
W zdrowiu uwagę trzeba zwrócić na głowę, ubierajcie więc czapki by Was nie zawiało.

Wodnik


Miłość:
Uczuciowo Wodniki i te w związkach i te samotne bądźcie bardziej zdecydowane i z większym zaangażowaniem podchodźcie do uczuć, bo będziecie przez cały rok zbierali efekty swojej pracy nad tymi uczuciami. Jeśli będziecie mili dla partnerów to partner także będzie miły dla was.

Praca:
W kwestiach zawodowych uwaga na zazdrosnego kolegę, który może pod wami kopać dołki, jeśli będziecie mieli oczy i uszy szeroko otwarte to w porę się zorientujecie. Osoby poszukujące pracy powinny więcej czasu i zapału poświęcić na jej szukanie, kochani praca sama Was nie znajdzie.

Finanse:
Styczeń będzie słabym okres pod względem finansowym, nie ryzykujcie bo nie warto, lepiej przeczekać ten miesiąc niż popaść w długi. Trzeba podreperować domowy budżet pewnie po świętach i Sylwestrze.

Zdrowie:
Pamiętajcie o tym by ubierać się ciepło, bo możliwe drobne załamanie zdrowia.

Ryby


Miłość:
Kochani to będzie trudny miesiąc dla uczuć, osoby w parach uważać powinny na słowa by nie zranić partnera, samotne osoby mają szansę brylować w towarzystwie, jednak poważne relacje z tego nie wynikną.

Praca:
W pracy dobry okres do wszelakich korzystnych zmian. Szef zaakceptuje Waszą prośbę, więc śmiało proście czy o przeniesienie, czy podwyżkę bo w styczniu możecie tylko zyskać. Osoby szukające pracy znajdą taką i to za fajne pieniądze.

Finanse:
W finansach czeka was wieka szansa na zarobienie dodatkowych i to nie małych pieniędzy, wszelkie inwestycje finansowe przyniosą korzyści. Jeśli macie do wykonania jakieś ruchy finansowe to śmiało, w styczniu jesteście bezpieczni finansowo.

Zdrowie:
Tak samo zdrowie będzie Wam dopisywało jak nigdy, nie trzeba się o nie martwić, skorzystajcie z tego i wybierzcie się na spacer.


Baran


Miłość:
Samotne barany mają okazję spotkać miłość swojego życia wystarczy wyjść do ludzi i trochę się rozejrzeć, a bardzo szybko znajdziecie przyjazne osoby. W stałych związkach jest szansa na uratowanie tego, co się zaczęło sypać i rozpalić na nowo namiętność. W tym celu karty doradzają aby wziąć się do działania, a zwyciężycie!

Praca:
Zodiakalne Barany w kwestiach zawodowych powinny uważać na przełożonego, będzie on teraz więcej wymagał i atmosfera w pracy może być ciężka. Poszukujący pracy mogą liczyć na chwilowe prace dorywcze.

Finanse:
W finansach trzeba będzie zacisnąć pasa by później nie żałować swoich decyzji.

Zdrowie:
Pamiętajcie Warto nosić szalik by chronić okolice gardła i zęby, bo to one są narażone w styczniu na osłabienie.


Byk


Miłość:
Byki szukające partnera powinny otworzyć się na poznawanie nowych ludzi, jeśli chcecie kogoś znaleźć. Wasza zamknięta postawa uniemożliwia wam znalezienie szczęścia. Trzeba ufać i dać się poznać nowym osobom. Osoby w związkach powinny uważać na pokusę romansu czy zdrady.

Praca:
W kwestiach zawodowych Drogie byki macie wielka szansę na znalezienie wymarzonej pracy i będzie to na stałe. U osób pracujących nie będzie żadnych wielkich zmian w tej dziedzinie. Wszystko przebiega prawidłowo pod bardzo dobrym kontem.

Finanse:
Finansowo totalny zastój w pierwszej połowie miesiąca, by potem ruszyło wszystko pełną parą. Warto uzbroić się w cierpliwość i przeczekać tą pierwszą część miesiąca. Później już tylko z górki.

Zdrowie:
Uważajcie na biodra i miednicę to szczególnie ważne w styczniu.

Bliźnięta


Miłość:
Kwestie uczuciowe o osób spod znaku zodiakalnych Bliźniąt w styczniu widzimy dosyć burzliwie. Jeśli nie macie partnera to uważajcie na jednorazowe przygody, bo mogą to nie być korzystne dla was relacje, a partner może należeć do tych nieodpuszczających. Niestety jeśli macie partnera także zwracajcie uwagę w styczniu na wierność - to pierwszy miesiąc nowego roku, niczego nie zepsujcie, aby później nie było płaczu...

Praca:
Osoby pracujące mają szansę na wymarzony awans lub podwyżkę, szef będzie łaskawy dla Was. Bliźnięta szukające pracy dostaną szansę na krótkotrwałą współpracę, ale pozwoli ona w znacznym stopniu pozbyć się zobowiązań.

Finanse:
W finansach kochani uważajcie co podpisuje i co pisze drobnym drukiem, istnieje ryzyko niekorzystnej inwestycji finansowej, czy umów z których w późniejszym czasie nie będziecie zadowoleni.

Zdrowie:
Wątroba, trzustka, śledziona, pęcherz, nerki będą w tym miesiącu szczególnie wrażliwe, zadbajcie o nie.

Rak


Miłość:
Uczucia u Raków będą w styczniu trochę zacieśnione. Osoby mające partnerów powinny więcej uwagi poświęcić drugiej osobie, może wspólne wyjście na kolacje? To może bardzo zawiązać relacje między wami, które jeśli nie będziecie nic robili w kierunku ich ożywienia, mogą z czasem wygasnąć. Samotne raki czeka gorący romans, który ma szansę przerodzić się w trwały związek.

Praca:
Dla Raków poszukujących pracy szansa na krótkotrwałą umowę za bardzo dobre pieniądze. Osoby pracujące mają szansę na zmianę pracy na lepszych warunkach.

Finanse:
Styczeń dla Raków to dobry miesiąc na wszelakie inwestycje, kupno, sprzedaż. Możliwość zarobienia dużych pieniędzy a tym samym osiągnięcie spokoju w tych kwestiach.

Zdrowie:
Uważajcie na możliwe alergie i podrażnienia skórne.

Lew


Miłość:
W miłości w tym miesiącu będzie sporo się działo, osoby mające partnerów będą kuszone do zdrady. Samotne lwy też będą miały okazję przebierać w adoratorach także nadchodzący miesiąc będzie ciekawym miesiącem w kwestiach uczuciowych.

Praca:
W kwestiach zawodowych pracujące Lwy powinny uważać na przetasowania by nie wypaść z obiegu. Osoby szukające pracy, będą miały możliwość dorobienia sobie bardzo fajnych pieniędzy.

Finanse:
To bardzo dobry czas na różne inwestycje a nawet na wygraną w grach liczbowych, próbujcie swoich sił a w styczniu nie powinniście być stratni.

Zdrowie:
Drogie lwy zróbcie badania kontrolne by w porę zareagować na najdrobniejsze objawy chorobowe.

Panna


Miłość:
W kwestiach uczuciowych możliwe kłótnie z partnerem, kochani czasem warto ustąpić niż iść na wojnę z ukochanym, bo to do niczego nie doprowadzi. Samotne panny będą miały wokół siebie wielu adoratorów, ale czy skorzystacie z tego...?

Praca:
W kwestiach zawodowych wymarzona praca dla poszukujących pracy i na bardzo dobrych warunkach. Pracujące panny zwroccie uwaga na zazdrosnego kolegę w pracy, będzie rozsiewał niekorzystne dla Was plotki.

Finanse:
Dobry miesiąc dla osób robiących duże biznesy finansowe, możliwość zarobienia naprawdę fajnych pieniędzy.

Zdrowie:
Uwaga na przeziębienia bo mogą źle się dla Was skończyć, czasem lepiej cieplej się ubrać niż chorować.

Waga


Miłość:
Uczuciowo partner potrzebuje więcej czułości i zrozumienia okażcie mu ją a wróci dawna gorąca atmosfera. Samotne wagi będą skupiały na sobie uwagę płci przeciwnej, która będzie lgnęła do Was jak magnez.

Praca:
W pracy szykuja sie przejściowe problemy, które szybko zakończą się pomyślnie. Wagi poszukujące pracy mogą liczyć na dodatkowe możliwości pracy zarobkowej.

Finanse:
Drogie wagi inwestycje w pierwszej połowie miesiąca mają szanse na sukces, drugą połowę miesiąca lepiej przeczekać.

Zdrowie:
Wagi w styczniu powinny uważać na układ pokarmowy, który może sprawiać problemy.

Skorpion


Miłość:
Osoby w związkach uwagę powinny zwrócić na monotonię, by nie zakradła się między Wami, wybierzcie się na wspólny spacer, zróbcie cos razem, a z pewnością będzie to sprzyjało wzajemnym kontaktom. Samotne skorpiony otoczone będą adoratorami, z pośród których będziecie wybierać. Wybierajcie rozsądnie, aby fizyczność nie zawróciła wam w głowie.

Praca:
W kwestiach zawodowych czekają awanse, podwyżki. Tego mogą spodziewać się pracujące skorpiony. Natomiast skorpiony szukające pracy mają okazję by dostać wymarzoną pracę na bardzo fajnych warunkach finansowych.

Finanse:
Finansowo bardzo korzystny czas na gry liczbowe, gry hazardowe i inwestycje. Pieniądze się was trzymają i w styczniu na pewno się to nie zmieni.

Zdrowie:
Struny głosowe i gardło na to musicie zwrócić uwagę w styczniu.

Strzelec


Miłość:
Kwestie uczuciowe klarują się u zodiakalnych strzelców bardzo pozytywnie. Same amorki i dla samotnych i dla osób w stałych związkach, będzie gorąco kochani. Romantyczne spotkania które podkręca atmosferę w styczniu będą przez Was na pewno miło odbierane. Dajcie się w to wkręcić, ale też wkręćcie w to partnerów.

Praca:
W pracy czas zmian, osoby pracujące dostaną szansę na zmianę pracy na dużo lepszą i pod względem kontaktów interpersonalnych i finansów. Strzelce poszukujące pracy mogą wysyłać swoje aplikacje albowiem praca na Was czeka.

Finanse:
Bardzo dobry miesiąc w kwestiach finansowych - wyżyny do osiągnięcia w każdej dziedzinie biznesu.

Zdrowie:
W zdrowiu możliwe problemy z jelitami.


Pozdrawiam
Wróżbita Saleos


Zadzwoń na
708 708 723708 708 723 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0770048 227 184 077 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji