widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-05-30

Ochrona przed tym, co złe

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Ochrona przed tym, co złe " przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Hanna.Chciałabym się z Państwem podzielić tym, czym się zajmuję, ale też jakiej wiedzy nabrałam przez tak wiele lat pracy w "świecie ezoterycznym".
Jakie są sposoby, aby się obronić przed różnymi "złymi siłami", czy też osobami, które chcą zakłócić naszą energię, czy też życie? Uważam, ze dobrym sposobem jest używać różnego typu amuletów, ale można zacząć od czegoś łatwiejszego w użyciu, czyli np. modlitw oraz mantr. Amulety jakie polecam powinny być oparte o znaki runiczne, ale też znaki ochronne. Jest ich wiele.

Istnieje wiele teorii dotyczących pentagramu. Niewiele osób wie, że jest coś takiego jak pentagram biały-chroniący, oraz czarny, który jest już związany z Szatanem, Lucyferem-czy inaczej nazywanym. Te pierwszy ma ochronić przed tym co złe, negatywne, różnymi bytami, czy złymi osobami. Sama taki noszę na szyi i czuję, że pomaga.

To samo dotyczy rękodzieł wykonanych przez osoby, które "włożyły w to serce".

Jeśli mowa o tym jak się jeszcze obronić przed tym co złe, to można też używać różnego typu kadzideł. Skuteczna jest np. biała szałwia-listek, ale też palo santo-drewienko-te są na prawdę skuteczne. Nimi można również oczyścić pomieszczenie, czy też inne osoby. Ich zapach jest specyficzny, ale proszę mi wierzyć, nawet, jeśli nie wykorzystamy ich w celu ochronnym, to możemy po prostu odświeżyć powietrze w pokoju. Nie są też drogie, a moim zdaniem są na prawdę skuteczne.

Inną metodą, która może być skuteczna są różnego typu figurki, świeczki-zapalane w danej intencji, oraz to, co naturalne. Uważam, że to na prawdę działa, poprawia nastrój. Czyli warto jest otoczyć się tym, co się lubi. Zadbać o drobiazgi, ale też literatura nie jest bez znaczenia. Warto czytać to, co pozytywne, i dobierać sobie takie samo towarzystwo. Czyli przychylne, uśmiechnięte, takie, które nam dobrze życzy, powie komplement, czy doceni nasze starania. Ludzie w około nas są na prawdę ważni.

Głównie jednak warto jest nie pozwalać na to, aby myślało się o tym, co przykre, bo można to przyciągnąć. Na zasadzie przyciągania.
Tym samym uważam, że powinno się unikać miejsc, które były zamieszkane przez złe osoby. Np. tych w których ktoś cierpiał, czy dokonał samobójstwa. Warto jest mieszkać, czy żyć w takim klimacie, który jest po prostu "czysty". Wietrzyć pokój, czy mieszkanie, pozwalać sobie na przyjemności, nie zajmować się tym, co było-jest za nami, albo jest połączone ze śmiercią, czy przykrościami.
Tak samo jest z przedmiotami. Warto jest zwracać uwagę na drobiazgi, i otaczać się tym, co ma pozytywną energię. Nie zapominajcie jednak o ludziach oraz miejscach.


Zadzwoń na
708 708 142708 708 142 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 1320048 224 179 132 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji