widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-06-04

Parę słów o pracy wróżki

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Parę słów o pracy wróżki " przygotowanym przez naszego eksperta Wrozka Hanna.


Drugi artykuł chciałam poświęcić temu jak trudna jest praca wróżki, tarocistki, jasnowidza, czy też medium.
Może się wydawać niektórym osobom, że rozłożenie kart jest czymś, co odbiera mało energii, ale jeśli dana osoba wkłada w to energię oraz serce, tą ją po prostu traci. Tak więc uważam, że powinno się uszanować pracę osoby, która zajmuje się ezoteryką, bo jest to praca trudna, wymagająca. Kosztuje wiele energii, ale i emocji-jeśli wróżbita się zaangażuje w pracę. A wielkie zaangażowanie, może doprowadzić do wyczerpania, zmęczenia.

Moje zdanie w tym temacie jest takie, że warto jest oszczędzać energię. Nie na takiej zasadzie, że przestaje się kompletnie pracować, ale robić przerwy, sprawiać sobie przyjemności np. za sprawą miłego słowa, czy komentarza. Te są dla nas-wróżbitów na prawdę ważne.
Praca doradcy ezoterycznego jest na prawdę trudna, zajmująca. Przecież wróżba może się nie spełnić, ma prawo - bo każdy z nas może zmienić swój los, chociaż z tym bym dywagowała. Wierzę w przeznaczenie i to, że pewne sytuacje są po prostu "narzucone"... i trzeba sobie z nimi jakoś poradzić, czy też cieszyć się tym, co ma miejsce... a tak miało być. To samo dotyczy np. wizji, czy też innej formy pomocy. Na nas-wróżbitach spoczywa duża odpowiedzialność i częstokroć trudno jest napisać lub powiedzieć coś co jest przykre, trudne - i piszę to w swoim oraz też cudzym imieniu.

Warto jest zatem docenić naszą pracę, a przynajmniej uznać ją za formę pomocy.

Wracając jednak do wróżb oraz sprawdzalności, to z tą może być różnie. Jak dla mnie, zawsze jest kilka ścieżek. Wróżbita może wskazać jedną, a Klient pójdzie inną, i tym samym sytuacja może się zmienić, ulec przemianie. Są jednak takie sytuacje-tak uważam które są wręcz "niezmienialne", i z nimi trzeba się pogodzić.

Wróżbita często jest psychologiem, prawnikiem, czy lekarzem - chociaż w takiej sytuacji należy polecić wizytę u specjalisty od danej dziedziny. Tak więc uważam, że etyka oraz dobro drugiej osoby jest bardzo ważne w tej sytuacji.
Często stykam się z sytuacjami, które są na prawdę trudne, i potrzebuję sporo czasu, by móc cokolwiek napisać, czy też zastanowić się nad tym, co się okaże być skuteczna. Ja, czy ktoś inny.

Często są to też zwierzenia bardzo prywatne, za które jestem wdzięczna, i cieszę się, że jestem obdarzana takim zaufaniem. Bywają też sprawy na prawdę bardzo trudne, nad którymi trzeba oraz należy się głęboko zastanowić. Te też wymagają wiele czasu oraz energii.
Najważniejsze jednak jest dobro drugiej osoby, a może i obu. Taka odpowiedź będzie chyba bardziej trafna.

Pozdrawiam serdecznie,
Wróżka Hanna


Zadzwoń na
708 708 142708 708 142 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 1320048 224 179 132 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji