widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2018-09-17

Telepatia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Telepatia" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Maja Pracon.Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie czym jest telepatia,czy ona w ogóle istnieje ,czy jest to wymysł garstki osób.Bo przecież tego nie da się dotknąć , zobaczyć... Więc gdzie tu logika.

Definicja telepatii w skrócie brzmi mniej więcej tak:

Jest to zdolność do przesyłania i odbierania informacji pomiędzy dwiema osobami za pomocą myśli nawet na duże odległości.Można to czynić w sposób świadomy lub nieświadomy.

Informacje trafiają do podświadomości odbiorcy,następnie przekazywane są do świadomości danej osoby.Telepatyczna zdolność,rozwijana i będąca pod kontrolą jest doskonałym narzędziem w rozpoznawaniu zamiarów innych osób.

M.in.dzięki telepatii możemy bronić się przed złymi zamiarami niesprzyjających nam osób,znając ich myśli.Ale też poznać przyjazne nam myśli i zamiary osób,wysyłających nam informacje.

Dlatego warto wsłuchiwać się w swoje przeczucia i kierować sie nimi w życiu .
Maja PracońJasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal, na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną. Zapraszam do zamawiania rozmów. Bywam dostępna w różnych godzinach. W razie potrzeby zapraszam :)
Zadzwoń na
708 708 720708 708 720 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6070048 222 703 607 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji