widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-09-17

Telepatia

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Telepatia" przygotowanym przez naszego eksperta Jasnowidz Maja Pracon.Zapewne wiele osób zadaje sobie pytanie czym jest telepatia,czy ona w ogóle istnieje ,czy jest to wymysł garstki osób.Bo przecież tego nie da się dotknąć , zobaczyć... Więc gdzie tu logika.

Definicja telepatii w skrócie brzmi mniej więcej tak:

Jest to zdolność do przesyłania i odbierania informacji pomiędzy dwiema osobami za pomocą myśli nawet na duże odległości.Można to czynić w sposób świadomy lub nieświadomy.

Informacje trafiają do podświadomości odbiorcy,następnie przekazywane są do świadomości danej osoby.Telepatyczna zdolność,rozwijana i będąca pod kontrolą jest doskonałym narzędziem w rozpoznawaniu zamiarów innych osób.

M.in.dzięki telepatii możemy bronić się przed złymi zamiarami niesprzyjających nam osób,znając ich myśli.Ale też poznać przyjazne nam myśli i zamiary osób,wysyłających nam informacje.

Dlatego warto wsłuchiwać się w swoje przeczucia i kierować sie nimi w życiu .
Maja PracońJasnowidz Maja Pracoń Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Magiczne Wrota to portal,na którym osobiście odbieram połączenia telefoniczne i czat - rozmawiacie wyłącznie ze mną.Nikt w moim imieniu tego nie czyni.Tak samo sytuacja wygląda z sms-ami i usługą e-mail.Osobiście odpowiadam na nie.W razie potrzeby zapraszam :)
nowy numer! Zadzwoń na
708 688 934708 688 934 4.26 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7140048 224 179 714 3.69 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji