widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-11-08

O sprawdzalności

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "O sprawdzalności" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Hanna.Zapragnęłam napisać parę słów o tym, dlaczego wróżby się nie sprawdzają. Wiele razy możecie mieć pretensje lub określać wróżkę w taki, a nie inny sposób w związku z powyższym. Uważać, że nie potrafi siebie realizować w swojej pracy albo jest po prostu oszustką. Pisząc, ujmując wprost: w związku ze sprawdzalnością. Uważam, że z kartami, wróżbami bywa różnie Bez "pracy ze" strony Klienta tym bardziej.

To jest tak, że karty pokazują tą najbardziej prawdopodobną wersję wydarzeń, można ją oceniać procentowo, aczkolwiek nie w tym rzecz. Można to ująć tak, są to wysokie procenty, około 80, a przynajmniej tak właśnie jest z moimi wróżbami. Jeśli podaję wersję taką, a nie inną - wersję wydarzeń, oprę się o własne doświadczenie - to tak powinno się stać, jest to bardzo możliwe. Aczkolwiek, co jest bardzo ważne, jeśli poznamy wersję wydarzeń, możemy na nią wpływać, co za tym idzie, sytuacja się zmieni.

Często są to bardzo delikatne sprawy, sytuacje oparte o wyłącznie emocje, stąd na prawdę wydarzenia mogą się zmienić. Właśnie z racji zmiany swoich odczuć, nastawienia. Stąd też raczej nie będzie tak jak napisałam we wróżbie, czy powiedziałam np. przez telefon. Czy jest sytuacja w której wróżba musi się sprawdzić? Nie będę dotykała wizji, które jak dla mnie mają ogromną sprawdzalność - tak, uważam, że w związku z losem, okolicznościami, zetknięciem się z nim tak też będzie. Są sytuacje kuriozalne, które nas zaskakują np. dlatego, że pojawiają się parami. O takich mówi się, że "nieszczęścia chodzą parami".

Czy tak jest na prawdę takie sytuacje zawsze siebie przyciągają? Jak dla mnie nie. Często jest to wyostrzenie zmysłów, splot przypadków, samo życie. Po prostu.

Drodzy Państwo, jeśli chcecie, żeby dana wróżba się spełniła, to po otrzymaniu jej, spróbujcie "nie dotykać" wydarzeń.

Oczywiście, jeśli jest pozytywna. W sytuacji kiedy nie jest, proszę zrobić na odwrót. Zacząć działać wręcz na całego, pozwolić sobie na nawet dość szaleńcze zachowania, żeby nie wydarzyło się to co złe, czy też najgorsze,

pozdrawiam serdecznie,
Wróżka Hanna


Zadzwoń na
708 708 142708 708 142 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 1320048 224 179 132 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji