widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-01-13

Wizja dla Polski na 2020 rok

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Wizja dla Polski na 2020 rok" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Hanna.Osobiście uważam, że rok 2020 jest bardzo ważny dla Polski, ale nie wyjątkowo przełomowy. Będzie podobnie - porównując sytuacje, które miały miejsce już we wcześniejszych latach, ale cały czas odnoszę wrażenie, że wraz z każdym rokiem jest jednak gorzej. Czy to odczuwamy, czy też nie.

Nie ma mowy o spokojnej atmosferze, braku dylematów dotyczących spraw mniej lub bardziej ważnych, o pewności.

W Polsce bardzo ważna okaże się być rodzina, tak więc uważam, że ten temat nie pozostanie obojętny dla polityków. To właśnie rodziny jako całość, wszyscy członkowie, będą mogli wpływać na sytuację w Polsce. Ich rola okaże się być wręcz potężna.

O dziwo, to właśnie kobiety będą bardziej chętne do tego, aby podejmować się działań, burzyć spokój, stawiać na jakąś rewolucję, czy też działania mające na celu poruszenie, zmiany. Mężczyźni okażą się być w tym słabsi.

Trudno, o czym już pisałam, będzie utrzymać spokojne podejście wobec tego, co się dzieje. Jestem przekonana, że okaże się być na odwrót. Pasje, brak kontroli, dadzą o sobie znać w różny sposób.

Polska jako kraj nie pokazała mi się jako miejsce, które jest wyjątkowo chronione, zamknięte, w którym można czuć się w pełni bezpiecznie. Właśnie na odwrót. Politycy powinni się bardzo skoncentrować na tym, aby granice naszego Państwa były zabezpieczone, wyjątkowo dobrze chronione. Uważam, że okażemy się być wręcz odkryci, co neguje totalnie poczucie bezpieczeństwa.

Rok 2020 to czas dylematów, które są bardzo trudne, a okażą się być nierozwiązane. Nie mam na myśli sytuacji w której idzie po omacku, a raczej sytuację w której nie wie się co ma się zrobić, co się kończy stagnacją, brakiem podjęcia jakiejkolwiek decyzji.

Jeśli mam się skoncentrować na wojnie, to uważam, że jej nie będzie.

Co jednak pewne to to, że Polacy okażą się być osobami chętnymi do podejmowania decyzji, nawet tych najtrudniejszych. Nie będą się bali dywagować, rozważać, gorzej z podejmowaniem konkretnej decyzji.

Pogoda w Polsce już prawie tradycyjnie okaże się być zaskakującą, co nie oznacza jednak, że nie będzie szans na katastrofy, niespodziewane wydarzenia.

Jak dla mnie to Polska pod względem pacjentów okaże się być Państwem ludzi chorych, a nie zdrowych, stąd rynek farmaceutyczny będzie miał pełne pole do popisu. Dotyczyć to będzie nie tylko ludzi starszych, ale również młodych.


Zadzwoń na
708 708 142708 708 142 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 1320048 224 179 132 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji