widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-04-02

Coronawirus - nie siać paniki...

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Coronawirus - nie siać paniki..." przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Hanna.
Najpewniej już wszystkie osoby na świecie wiedzą o coronawirusie, który powoli opanowuje cały świat. W moim odczuciu nie potrwa to długo, ale najważniejsza w tym czasie jest ochrona.

Oczywiście ta nie okaże się być pełna. Zawsze znajdzie się okazja do kontaktu z drugą osobą, czy też możliwość, że ktoś nas zarazi chociażby katarem. Należy jednak zaznaczyć, że to wcale nie musi być ten straszny wirus, tylko zwykłe przeziębienie.

W tym czasie chyba najważniejsze jest to, aby nie panikować, tym samym nie wprowadzać w ten stan drugiej osoby. Dlaczego? Poza strachem, należy zaznaczyć, że obecnie bardzo ważne jest to, aby nie osłabiać układu odpornościowego. Wiadomo, że np. stres, przeciążenie obowiązkami wpływają na to, że jest on osłabiany. Dlatego możemy próbować się chronić na przeróżne sposoby.

Duże dawki witaminy C, sprawdzone witaminy, wietrzenie pokoju, picie herbatek na uspokojenie, czy też dezynfekowanie przedmiotów z którymi miały styczność inne osoby? Wiadomo, nie ochroni nas to w zupełności przed wirusem, aczkolwiek na pewno dopomoże w walce z nim, czy też zwyczajnym przeziębieniem. Nie zapominajmy jednak, że osłabiony organizm łatwiej może się zainfekować. Osoby w podeszłym wieku zdecydowanie powinny unikać osób chociażby przeziębionych. Warto się nimi zainteresować, wykazać chęć pomocy, uspokajać.

W moim osobistym odczuciu ochrona przed tym wirusem jest dość średnia, aczkolwiek na prawdę bardzo ważne jest to, aby nie siać paniki. Nie stresować innych osób informacjami, które nie są niepotrzebne. My-wróżbici powinniśmy informować na pytanie o tą chorobę o jedynie możliwości zarażenia, jeśli taka pojawi się w kartach, nie o tym, że ktoś jest chory. Osobę, która czuje się bardzo źle, jest chora, należy odsyłać do specjalisty. Wiadomo - wróżba może się sprawdzić lub też nie. To samo dotyczy innej formy przepowiadania przyszłości.

Karty pokazują najbardziej prawdopodobną wersję wydarzeń, jednak do całej, tej właśnie sytuacji, trzeba, a może należy podejść na spokojnie, z wielką rozwagą.

pozdrawiam


Zadzwoń na
708 708 142708 708 142 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 1320048 224 179 132 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji