widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-11-23

Amulet Oko

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Amulet Oko" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżbitka Beata Nieścieronek.

Oko to uniwersalny symbol ochrony, jest po grecku określane jako ( mati ). Pojęcie i znaczenie złego oka jest szczególnie widoczne w regionie śródziemnomorskim i zachodniej Azji.

Złe oko to "spojrzenie", które, jak się uważa, przynosi pecha osobie, na którą jest skierowane z powodu zazdrości lub niechęci. Postrzeganie natury zjawiska, jego przyczyn i możliwych środków ochronnych różni się w zależności od kultury danej społeczności. Oko to talizman, który ma chronić cię przed tymi złymi energiami.

Wiara w złe oko - "mati" - sięga starożytności grecko-klasycznej, co najmniej do VI wieku pne, kiedy pojawiło się na naczyniach do picia. Odwołują się do niego Platon, Heziod, Plutarch i wielu innych autorów klasycznych, którzy próbowali zarówno opisać, jak i wyjaśnić funkcję złego oka.

Naukowe wyjaśnienie Plutarcha stwierdziło, że oczy były głównym, jeśli nie jedynym źródłem zabójczych promieni, które miały wyskakiwać jak zatrute strzały z wnętrza osoby posiadającej złe oko. Uważa się, że jest to klątwa rzucona przez złowrogie spojrzenie i zwykle wysyłana osobie, która nie jest tego świadoma.

Oko to talizman lub amulet, zaprojektowany w kształcie oka, tradycyjnie w kolorach niebieskim lub zielonym, które wskazują na ochronę duchową. Te talizmany z wizerunkiem oka mają różne kształty i formy, takie jak wisiorki, bransoletki, kolczyki i pierścionki. Lub mogą wisieć w formie szklanego koralika nad głównymi drzwiami lub wejściem do czyjegoś domu, aby chronić spokój domowników.

To przedstawione na zdjęciu oko jest wykonane z Kryształu Górskiego, więc ma wzmocnione działanie ochronne poprzez kamień półszlachetny z którego zostało zrobione.

Wróżbitka Beata Nieścieronek


nowy numer! Zadzwoń na
708 888 912708 888 912 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6190048 222 703 619 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji