widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-04-06

Historia nowej miłości...

Pewnego popołudnia przyszła do mnie młoda kobieta - Kasia. Uśmiechnięta sprawiała wrażenie osoby bez problemów. Jednak już po chwili okazało się, że tak nie jest. Chciała wiedzieć jak potoczą się jej sprawy sercowe. Karty pokazały przy niej dwóch mężczyzn z jednej strony jej narzeczony Michał, który kochał ją na swój sposób i zapominał o jej potrzebach. Natomiast z drugiej był chłopak o imieniu Dawid, którego poznała niedawno na imprezie u swojej przyjaciółki. Kasia nie wiedziała kogo z nich powinna wybrać.


Z Michałem była od 5 lat. Nie było widać z jej strony miłości, bardziej uzależnienie i strach. Pomimo tego, że kompletnie się nie rozumieli, nie dogadywali, mieli inne cele w życiu byli ze sobą. Jedyne co ich łączyło to wielkie zamiłowanie do wspólnej zabawy. Jednak wierzyli w to, że pomimo różnic będą potrafili stworzyć udany i szczęśliwy związek.

Dawida poznała przypadkowo na imprezie. Chłopak miał duże poczucie humoru. Potrafili się od samego początku zrozumieć bez słów. Mieli wspólne zainteresowania. Była między nimi niebywała chemia. Ciągnęło ich do siebie, ale w Kasi było wiele obaw. Bała się zrezygnować ze swojego związku. Przerażało ją, że może zostać sama. Ponadto doświadczenie podpowiadało jej, że początki zawsze są piękne.

Karty pokazały, że jeśli zostanie z Michałem weźmie z nim ślub i nigdy nie będzie szczęśliwa. Cały czas czegoś jej będzie brakowało. Natomiast nie będzie się w stanie zrealizować jako kobieta. Natomiast z Dawidem karty pokazały płomienne uczucie, wzajemne wsparcie i zrozumienie. Jednak nie miało trwać to wiecznie. On miał być tylko kimś kto nauczy ją na nowo wiary w siebie i z kim spędzi krótki czas. Na swoją miłość powinna jeszcze poczekać - tak sugerowały karty. Jednak jeśli cały czas będzie tkwiła w tym związku w którym jest nie będzie potrafiła dostrzec mężczyzny, z którym byłaby szczęśliwa.

Po kilku miesiącach dostałam wiadomość od Kasi, że przez chwilę spotykała się z Dawidem, ale chłopak wyjechał za granicę. Nie chciała jechać z nim ani go zatrzymywać. Od Michała odeszła z dnia na dzień, nie wałczył o nią. Miała wrażenie, że tak jak ona odetchnął z ulga. Jednak najbardziej ucieszyłam się, kiedy Kasia powiedziała, że poznała nowego Pana przy którym realizuje się i jest szczęśliwa.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji