widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

Nowe zasady połączeń na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 788 232708 788 232 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 7970048 224 179 797 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 797 lub 0048 224 179 797

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
Wtorek
Środa
Czwartek
Piątek
Sobota
Niedziela

Informacje

Nazywam się Akima. Będę odkrywać Państwu tajemnice przyszłości przy użyciu KART RUNICZNYCH, Kart TAROTA oraz KART ANIELSKICH. Posiadam dar jasnowidzenia i jestem energoterapeutką DUSZY i CIAŁA. W swojej praktyce bardzo często wykorzystuję dar CHANNELINGU.Wróżką jestem od 25 lat w różnych stacjach tv od 15 lat. Na pewno mieliście możliwość oglądania mnie w wielu programach ezoterycznych, transmitowanych w Tv, w których pomagam na żywo wielu osobą. Nic nie stoi na przeszkodzie żebym również pomogła Tobie, po prostu ZADZWOŃ DO MNIE.
Opiszę Wam przyszłe zdarzenia oraz określę przyczynę dlaczego znaleźliście się w aktualnym położeniu. Osobą dzwoniącym do mnie udostępniam magiczne SKRYPTY RUNICZNE, które pomagają np. szybciej znaleźć życiowego partnera, zrealizować zamierzone cele lub podnieść się po przykrych doświadczeniach. Również SPRAWY MIŁOSNE, partnerskie nie stanowią dla mnie tajemnicy, połączyłam już ze sobą dużo udanych par lub też zdemaskowałam osoby fałszywie udające zakochanie a w gruncie rzeczy zainteresowane jedynie sprawami materialnymi partnera Przyczyna bardzo wielu problemów doświadczanych przez ludzi leży w ich negatywnej Aurze. Negatywne podłączenia wpływają na energetykę naszej AURY i destrukcyjnie wyniszczają nasz organizm od środka. Jednym z aspektów mojego oczyszczania może być uwolnienie państwa od uroków, klątw, złorzeczeń. Zabiegi pomogą odciąć państwa od pasożytów energetycznych, wysysających z nas dobrą, życiową energię. Powiem, jeśli macie Państwo wątpliwości, czy ktoś z Waszych znajomych czy też rodziny, odszedł już do Światła. Jeśli tak się nie stało, to pomogę tym osobą znaleźć się w miejscu dla nich przeznaczonym, czyli blisko Boga i jego Boskiej Miłości.
Jeśli raz na zawsze chcesz pożegnać się ze strachem, dręczącymi Cię niepewnościami, chcesz wyeliminować kłopoty ze zdrowiem, czujesz że jesteś w trudnej sytuacji, masz kłopoty w pracy, w życiu osobistym dzieje się coś co ciężko wytłumaczyć, to nie zwlekaj, koniecznie zadzwoń już teraz. Pomoc jest tak blisko, wystarczy wykręcić do mnie numer i uzyskać profesjonalną poradę . Z Miłością i Światłem - Wróżka Akima

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji