widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 141708 708 141 4.92 zł/min brutto ?
Z zagranicy 0048 224 179 1310048 224 179 131 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 131 lub 0048 224 179 131

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto

Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Opłata za SMS w wysokości 4.99 zł brutto zostanie pobrana z Twojego konta PREPAID na MagicznychWrotach. Warunkiem korzystania z usługi SMS przedpłacony jest uzupełnienie numeru telefonu w swoim profilu oraz doładowanie konta. Koszt wysłania SMS na powyższy numer jest zgodny z ceną wysyłki zwykłego SMS na polski telefon komórkowy (wg. taryfy Twojego operatora).

Rozmowa bez rejestracji

Grafik

Poniedziałek
8-24
Wtorek
8-24
Środa
8-24
Czwartek
8-24
Piątek
8-24
Sobota
8-24
Niedziela
8-24

Informacje

Witam Cię serdecznie na moim profilu, zapraszam do kontaktu,wspólnie zobaczymy Twoją przyszłość,pomogę i przekażę właściwe informacje ,które uspokoją Twoje serce i pokażą odpowiedni kierunek.Jestem od 19 lat wykwalifikowaną Tarocistką i Numerologiem Kabalistycznym w pracy jako Wróżka, w wielu stacjach telewizyjnych, takich jak: TVN, TVN 7, EZO TV, POLONIA 1, TELE 5, IPOL TV. Jako Specjalistka od Duchów, posiadam wysoko rozwiniętą intuicję, dlatego też głównie pracuje jako Medium-łącznik świata żywych ze światem umarłych. Odprowadzam Byty,Duchy,Oczyszczam i uzdrawiam z negatywnych energii, gdyż je widzę i potrafi się z nimi komunikować,wydawać im polecenia. Oczyszczam również nawiedzone domy na terenie całej Europy. W pracy priorytetem dla mnie jest pomoc drugiemu człowiekowi,często żyjącego w nieświadomości swoich blokad. Wielokrotnie podpowiadam jak można pozbyć się złej karmy,złych zdarzeń i sprawić, ze klient będzie znowu cieszyć się życiem. Kieruje się tym, aby dostarczać jak najwięcej radości. W końcu jest to najwyższa forma energii, która daje poczucie, ze wszystko jest możliwe !!!

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się