widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

Ograniczenia w połączeniach na numery 708

Szanowni Państwo,

W związku ze zmianą przepisów prawa telekomunikacyjnego i wprowadzeniu domyślnych limitów na połączenia na numerację o podwyższonej płatności 708, w przypadku braku możliwości połączenia z w/w numerami prosimy o kontakt z biurem obsługi klienta swojego operatora i wyłączenie limitu na połączenia o podwyższonej płatności. Dotyczy to także wysyłania wiadomości SMS na numery o podwyższonej płatności. W razie jakichkolwiek niejasności jesteśmy także do Państwa dyspozycji.

Jednocześnie informujemy, że połączenia na numery przedpłacone oraz callbacki na naszym portalu nie są objęte tymi ograniczeniami i działają tak samo jak dotychczas.

pozdrawiamy
Portal MagiczneWrota.pl

Połączenia telefoniczne

Ten doradca jest dostępny pod następującymi numerami telefonów:

Zadzwoń na 708 708 141708 708 141 4.92 zł/min brutto ?
Z Polski lub z zagranicy 0048 224 179 1310048 224 179 131 4.30 zł/min brutto ?

Jeżeli jesteś za granicą poprzedź ten numer kierunkowym do Polski czyli np. +48 224 179 131 lub 0048 224 179 131

Uwaga: Aby korzystać z tańszych usług przedpłaconych zasil swoje konto na naszym portalu i wybierz numer 22x.

Jeśli chcesz teraz doładować swoje konto kliknij poniższy przycisk.

Doładuj swoje konto
Aby uzyskać więcej wskazówek dotyczących korzystania z połączeń telefonicznych kliknij tutaj

Koszt połączenia z numerem stacjonarnym jest zgodny z taryfą Twojego operatora w kraju, w którym przebywasz. Taryfikacja jak za połączenie na zwykły polski numer stacjonarny.

Usługi dodatkowe

Grafik

Poniedziałek
8-24
Wtorek
8-24
Środa
8-24
Czwartek
8-24
Piątek
8-24
Sobota
8-24
Niedziela
8-24

Informacje

Witam Cię serdecznie na moim profilu, zapraszam do kontaktu,wspólnie zobaczymy Twoją przyszłość,pomogę i przekażę właściwe informacje ,które uspokoją Twoje serce i pokażą odpowiedni kierunek.Jestem od 19 lat wykwalifikowaną Tarocistką i Numerologiem Kabalistycznym w pracy jako Wróżka, w wielu stacjach telewizyjnych, takich jak: TVN, TVN 7, EZO TV, POLONIA 1, TELE 5, IPOL TV. Jako Specjalistka od Duchów, posiadam wysoko rozwiniętą intuicję, dlatego też głównie pracuje jako Medium-łącznik świata żywych ze światem umarłych. Odprowadzam Byty,Duchy,Oczyszczam i uzdrawiam z negatywnych energii, gdyż je widzę i potrafi się z nimi komunikować,wydawać im polecenia. Oczyszczam również nawiedzone domy na terenie całej Europy. W pracy priorytetem dla mnie jest pomoc drugiemu człowiekowi,często żyjącego w nieświadomości swoich blokad. Wielokrotnie podpowiadam jak można pozbyć się złej karmy,złych zdarzeń i sprawić, ze klient będzie znowu cieszyć się życiem. Kieruje się tym, aby dostarczać jak najwięcej radości. W końcu jest to najwyższa forma energii, która daje poczucie, ze wszystko jest możliwe !!!

Artykuły

    Ten ekspert nie zamieścił jeszcze żadnych artykułów.

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji