widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-09-14

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - FLUORYT

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - FLUORYT" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.FLUORYT
INNE OKREŚLENIA: szpat rzeczny.
GRUPA: fluoryt zaliczany jest do grupy halogenków.
TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 4.
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 3,1-3,2.

KOLOR: od jasno - do ciemnofioletowego, jasnoniebieski do niebieskiego, biały ( bezbarwny ). Rzadsze odmiany: czarny, żółty, zielony i różowy, różowoczerwony do karminowego, szary lub brązowy.

POSTAĆ I WYGLĄD: fluoryt znajdowany jest zwykle w postaci kryształów sześciennych, w kształcie kostki lub piramidy, często także w formie podwójnej piramidy, jako ośmiościan lub dziewięciościan. Nieraz znajdowany jest w druzach. Ma szklisty połysk, nierzadko jest jednak matowy jak zaparowane szkło, półprzezroczysty do przeświecającego, niekiedy pakowy.

WYSTĘPOWANIE: Góry Harzu, Schwarzwald, Góry Smrekowe, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Wielka Brytania, Afryka południowo zachodnia.

Największą skuteczność wykazuje fluoryt w formie ośmiościanu, który można często znaleźć o zabarwieniu fioletowym. Sprzyja on rozwojowi umysłu, tak by potrafił rozpoznawać i odzwierciedlać najwyższe prawdy; stąd przydomek: "kamień geniusza ". Wysubtelnia wibracje komórek mózgowych, otwierając tym samym naszemu umysłowi kontakt i dostęp do subtelniejszych sfer bytów, wibrujących na wyższych częstotliwościach. Pomaga postrzegać i pojmować energie obecne pod powierzchnią zewnętrznych przejawów. Tym samym pozwala bardziej świadomie ogarnąć promieniowanie aury, rozpoznać lecznicze wibracje oraz zrozumieć uniwersalne prawidłowości w bezpośrednim doznaniu.

Fluoryt pomaga wyjaśnić i wytłumaczyć uzyskaną wiedzę, tak że fakty do tej pory tylko przeczuwane nagle stają się logiczne i w pełni uzasadnione. Przenosi nasz umysł na płaszczyznę postrzegania, na której rzeczywistość stanowi taniec energii - bardziej realną i prawdziwą niż powszechnie postrzegana rzeczywistość makromaterii. Równocześnie daje nam jednak zdolność kreowania codziennego życia w zgodzie z rzeczywistością makromaterii. Zaostrza dar rozróżniania informacji, pochodzących z nieświadomych obszarów osobowości, oraz rozpoznawania prawd uniwersalnych. Fluoryt służy zatem skuteczną pomocą w sytuacji umysłowego zamętu.

Fluoryt w postaci ośmiościanu jest również pomocny w trakcie medytacji. Stosując dowolną metodę rozwoju świadomości, możemy trzymać go w dłoni lub wykorzystywać jako przedmiot medytacji. W tym drugim celu kładziemy minerał przed sobą lub trzymamy w dłoni i patrzymy na niego, dostrajając się i pozwalając, by spokojnie oddziaływał na nas swymi mocami.

Fluoryt można też spotkać w postaci tzw. szczotek krystalicznych. Przypominają nam o tym, że poznanie umysłowe należy wykorzystać dla dobra społeczeństwa, oraz o tym, by podczas pracy umysłowej nie tracić kontaktu z uniwersalnym źródłem wiedzy. Najodpowiedniejsze do umieszczenia takiej szczotki krystalicznej jest biurko lub inne miejsce, gdzie pracujemy umysłowo.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE
Fluoryt uważany jest przez różnych uzdrowicieli za znakomity środek do leczenia zaburzeń prądów mózgowych i różnego rodzaju chaosu umysłowego. Katrin Raphaell opisuje w swej książce Wissende Kristalle - bardzo skuteczne zastosowanie fluorytu, które wspomaga harmonijne współdziałanie obu półkul mózgowych, a tym samym ma zapobiegać chorobom umysłowym, w których przebiegu zaburzeniu ulega koordynacja półkul. Należy wziąć do każdej dłoni po jednym fioletowym ośmiościanie fluorytu, a dwa dalsze położyć nad brwiami. Zabieg ten głęboko oczyszcza, rozjaśnia i harmonizuje umysł.

PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE
Ryby ( fluoryt fioletowy ) , Wodnik ( fluoryt jasnobłękitny ).


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji