widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-06-01

PACHNĄCY RYTUAŁ MIŁOSNY

Wiosna to okres Żywiołu Ognia, któremu patronuje Dżinn. To władca Duchów Ognia, którymi są - Salamandry. W okultyzmie uważa się je za zwierzęta magiczne, posiadające władzę nad ogniem. Potrafią one zarówno wzniecić, jak i ugasić płomienie. Opis nadnaturalnych mocy Salamandry można znaleźć w egipskich hieroglifach. Opisywał ją też Arystoteles. Natomiast sam Paracelsus, zaliczył Salamandrę do duchów elementarnych ognia tzw. żywiołaków, czyli istot żywego płomienia, stworzonych z żywiołu.
Dlatego wiosna jest dobrym czasem na wykonywanie wszelkich rytuałów z użyciem świec i płomienia Salamandry. Warto poprosić ją o wsparcie w miłości, tym bardziej, że ogień również symbolizuje miłość.

Czas wykonywania Rytuału: od Nowiu Księżyca do Pełni.
Więc zacznij od dzisiaj, bo najbliższa Pełnia już 4 czerwca o godzinie 13:13 (proszę jaka wyjątkowa godzina ;)

Unikaj palenia świecy w godzinach Pustego Kursu Księżyca:
1 czerwca do godziny 1:03
2 czerwca od godziny 12:59 do 3 czerwca do godziny 4:05
4 czerwca od godziny 20:03Do rytuału Magii Świec potrzebne będą:
Dwie nowe świece woskowe (nie parafinowe) - jedna kolorze czerwonym, druga różowym
Kadzidełka - różane i jaśminowe
Olejki do namaszczenia świec - różany i jaśminowy
Symbole Run: Gebo, Kenaz, Wunjo, Sowilo, Berkano
Papier czerpany i wieczne pióro z czerwonym atramentem.Namaść świece olejkami, odpowiednio: różową - jaśminowym; czerwoną - różanym.
Czynność wykonuj w kierunku od knota do podstawy świecy.
Zaznacz Runy na świecach. Ten skrypt runiczny silnie przyciąga miłość i namiętność, ale też wzmacnia harmonię w związku.

Stwórz w myślach obraz Partnera, z którym chcesz budować związek, jego cechy fizyczne (wygląd) i psychiczne (charakter, oczekiwania, intencje). Zaangażuj w ten proces wszystkie zmysły. Poczuj Jego zapach, dotyk. Następnie przelej ten obraz na papier, opisując słowami.

Ustaw świece obok siebie (różową po lewej stronie czerwonej) a kadzidełka przy świecach - różane przy czerwonej zaś jaśminowe przy różowej. Świece zapal od "czystego płomienia" to znaczy tak, by ogień nie pochodził bezpośrednio od siarki (zrób to np. zapalniczką). Pal świece codziennie od nowiu do pełni Księżyca, unikając czasu pustego kursu Księżyca (daty i godziny powyżej). Świec nie należy zdmuchiwać lecz gasić zwilżonymi palcami lub kapturkiem do świec aby nie rozproszyć energii. Świece powinny wypalić się do końca. Pozostałości po wypalonych świecach i popiół z kadzidełek zakop blisko swojego domu.

Ten sam rytuał możesz wykonać, z małą modyfikacją, również jeśli jesteś w związku, dla poprawy lub wzmocnienia więzi i uczuć w Waszych relacjach. Należy wtedy, obok Run, na każdej ze świec zaznaczyć Wasze imiona i daty urodzenia.

Dla poprawy komunikacji w związku możesz dodatkowo zaznaczyć na świecy Runę Algiz.

Życzę dużo Miłości ;)
Tarocistka Eva Budgusaim


Zadzwoń na
708 788 296708 788 296 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0060048 227 184 006 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji