widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2015-08-11

Rytuały usuwające problemy.

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem o rytuałach usuwających problemy

Witam moi Kochani!,
zaczyna się bardzo dobry czas na odcinanie wszystkiego złego co jest w Waszym życiu:na oczyszczanie duszy i ciała, na pozbywanie się klątw,uroków i zazdrości, na diety odchudzające (na diety poprawiające stan zdrowia-pamiętaj jesteś tym co jesz i często nasze choroby powstają od złego odżywiania się.
Nasze ciało jest jak nieruchomość jak nasz dom w ,którym mieszka nasza dusza.Ty tam mieszkasz!
Jesli nie dbasz o swój dom i go nie remontujesz to po kilkudziesięciu latach zamiast domu zobaczysz stojąca ruinę,kupę gruzu.Zamiast domu pozostają nam zniszczenia.Remontujesz swój dom -swoje mieszkanie to wyremontuj swoje ciało-swój najcenniejszy dom,bo nie przeprowadzisz się do innego-nowego.Wiec dbaj o ciało swoje tak jak dbasz o swoje mieszkanie!),na pozbywanie się wszelkich problemów .
Od 7 sierpnia do 21 sierpnia wykonujemy rytuały odcinające,kąpiele oczyszczające nasza duszę i ciało. Zadbajcie o siebie!
Pozdrawiam z serca i ściskam mocno.Oksana


Oksana Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
Witam moi Kochani! Jestem do Waszej dyspozycji od 10.00 do 13.00 i od 19.00 do 21.00.Pozdrawiam z serca.Oksana:)
WOLNY SMS/EMAIL
Zadzwoń na
708 888 600708 888 600 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 227 184 0550048 227 184 055 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji