widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2019-11-20

Pech?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Pech?" przygotowanym przez naszego eksperta Wróżka Hanna.
Często uważamy, że w danej sytuacji mieliśmy pecha, bo się nie udało. Wtedy będąc optymistą można śmiało tłumaczyć to tym, że po prostu przypadek, nic takiego.

W moim odczuciu ta sytuacja, sprawa ma swoje dna. Nie jedno.

Niekoniecznie wierzę w to, że zawsze jest to pech. Jak dla mnie jest to często celowe wydarzenie, aby reszta nie miała miejsca. Dla naszego dobra.

Dlaczego wyciągnęłam taki, a nie inny wniosek? ponieważ wielokrotnie miałam taką sytuację w życiu, która w rezultacie okazała si być dobrą, a nie złą. Pech okazał się nie być wcale pechem, a raczej ratunkiem.

Stąd tak często poruszam temat intuicji. Warto jej słuchać. Jeśli jakaś sytuacja wydaje się być dla nas dziwna, podejrzana, wzbudza złe emocje, warto jest tego słuchać, i przynajmniej kilka razy być na "nie", żeby sprawdzić rezultaty swojej odmowy.

Nie zawsze nasze przeczucia muszą się sprawdzać - trudno jest zawsze wyczuć co będzie miało miejsce, co nie oznacza jednak, że należy swoje odczucia, przeczucia ignorować. Nie mamy ochoty - nie róbmy czegoś, chyba, że musimy. Życie jest za krótkie na zmuszanie siebie do czegokolwiek - przynajmniej ja osobiście tak uważam.

Pechową sytuację często można obrócić w pozytywną. Taką, w której nie ma żadnej nieprzyjemności lub popracować nad nią, żeby nie przyniosła negatywnym skutków.

Tak więc nie ignorujmy swoich odczuć, przeczuć, intuicji, bo te na prawdę odgrywają ogromną rolę w naszym życiu. Są podpowiedziami, ostrzegają, uczą.


Zadzwoń na
708 708 142708 708 142 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 1320048 224 179 132 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji