widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2012-01-23

HOROSKOP, A UCZESANIE KOBIECE

Zapraszamy do zapoznania się z horoskopem autorstwa naszej wróżki Nomy.

Baran jest to kobieta-wojowniczka, mistrz sprawiedliwości. Życie jej zwykle nie jest spokojne. Takie kobiety bardzo łatwo poznać, one często krótko się strzygą i lubią nosić ubrania w męskim stylu - jeansy, bluzki, swetry, kurtki, sznurowane buty.

Byk to prawdziwa gospodyni, która potrafi stworzyć szczęśliwy dom na swoich najbliższych, w którym jest zawsze ciepło, wygodnie i spokojnie. Kobiety Byki mają dobry gust i doceniają jakość i piękno w odzieży, którą noszą. One zawsze są zadbane i mają bardzo kobiece fryzury, zawsze ładnie ułożone włosy (do ramion lub dłuższe).

Bliźnięta kobieta-rozmówczyni, czuje się swobodnie i bezpiecznie w różnych sytuacjach społecznych. Ta kobieta stara się dbać o linię, a porusza się ona zawsze niezwykle łagodnie, jak kocica. Lubi zmiany - również we fryzurach (zmienia kolory i kształty).

Rak jest to strażniczka tradycji, doświadczeń, wiedzy i czuła opiekunka swoich dzieci. Innymi słowy to obraz kobiety, dla której macierzyństwo i wychowanie młodszego pokolenia jest najważniejszym zadaniem życiowym. Ona często też interesuje się kulturą, rękodziełem i etnografią. Zwykle więc odpowiadają jej najbardziej fryzury z gładkich włosów, związane, upięte w skromny, ale elegancki koczek tuż nad karkiem. Przy większych okazjach preferuje styl romantyczny, wpięte kwiaty lub dyskretne ozdoby.

Lew Jej fryzura - to kaskad gęstych kasztanowo-złocistych lub miedziano-czerwonych włosów, swobodnie spadających na ramiona z pokaźną grzywą. Zazwyczaj jest to wielkie dzieło fryzjerskie, a poza tym Lwica zawsze dba o swoje włosy, używając do nich różnych kosmetyków. Lwica lubi zakładać opaski lub obręczy do włosów (czasem bogato zdobione).

Panna bardzo pracowita kobieta, często biznes Lady. Jej styl - to klasyczna elegancja. To styl kobiet, które zdają sobie sprawę, że są tą lepszą i piękniejszą połową ludzkości. Prostota, funkcjonalność, łatwość ułożenia włosów - skłaniają ją do wyboru czystej, nieskomplikowanej linii opierającej się na perfekcyjnym strzyżeniu. Jeden ruch głowy i każdy kosmyk ląduje na właściwym miejscu. Na specjalne okazje decyduje się na bardziej ekstrawagancki kolor, trochę brokatu lub koloryzującego żelu. Nie przepada za ozdobami.

Waga kobieta Muza. Jest to szczególna rola - jedna z najtrudniejszych. Kobieta Waga łatwo nawiązuje kontakty z ludźmi, często skupia na sobie zainteresowanie płci przeciwnej. Styl takiej kobiety - to są lekkość, piękno, wyrafinowana estetyka, charyzma, uroku, harmonii i szarm.
Często nosi długie włosy, najlepiej bowiem czuje się w kobiecych fryzurach i może korzystać z możliwości częstej zmiany uczesania. Od wielkiego dzwonu stać ją na ekstrawagancję, a nawet odrobinę szaleństwa - warkoczyki, misterne koki i plecionki, treski, przedłużanie włosów.

Skorpion kobieta uwodzicielka, mistycznie atrakcyjna, pociągająca, która "zabójczo" działa na wyobraźnie mężczyzn. Jej włosy czarne lub z nowoczesnych odcieniach -- śliwki, bakłażanu, są one dostatecznie długie, rozpuszczone lub w formie spiralek.

Strzelec kobieta - misjonarz, podróżniczka i filozof, kochająca przygody. Jest dwa typy kobiety Strzelca: pierwszy typ - wysoka i statyczna, z dobrymi manierami, ekstrawagancka i niezależna, z twardym charakterem. A drugi typ - dziewczyna chłopczyca o dziwnym zachowaniu, nie szanuje cudzego zdania i nie zwraca uwagi na otoczenie. Jest jak dziki mustang. Jeśli natura obdarzyła ją pięknymi włosami, co całkiem często się zdarza, pozwala im układać się swobodnie i jedynie od czasu do czasu koryguje ich linię. Jeżeli są mniej bujne, bez żalu je ścina. Ma wrodzone wyczucie stylu, więc jej fryzura zwykle dobrze komponuje się z całą sylwetką, sposobem poruszania się i ubierania.

Koziorożec kobieta szef, często zajmuje ważne stanowiska biznesowe lub polityczne, ona zawsze jasno określa swoje cele i ma wszelkie zdolności do osiągnięcia tych celów. Ta kobieta biznesu posiada poczucie własnej godności, odzwierciedlone we wszystkich jej działaniach, wyglądzie, zachowaniu, postawie, a nawet w głosie. Jej styl jest klasyczny. A tendencja kobiet Koziorożców do tego rodzaju odzieży odzwierciedla charakter jej aspiracji i celów życiowych. Na co dzień nosi uczesania oszczędne w formie - proste włosy, ostrzyżone na krótko lub półdługie. Lubi grzywki, gładkie koczki. Czasem świadomie preferuje styl retro - lata dwudzieste lub trzydzieste. Uczesanie na specjalną okazję to dla niej mieszanka wyrafinowania i klasycznej elegancji - kok ozdobiony brokatem lub elegancką spinką, gładka, połyskliwa fryzura utrwalona brylantyną.

Wodnik jest to kobieta awangardowa, a wydarzenia w jej życiu są zawsze nieprzewidywalne. Taka rola jest dobra dla tych, którzy chcą zniszczyć przestarzałe systemy w działalności społecznej lub w relacjach międzyludzkich. Jej wygląd jest zazwyczaj unikatowy, niepowtarzalny, ekstrawagancki. Ta kobieta chce nosić najbardziej awangardowe rzeczy, które stworzone dla kobiet śmiałych. W każdym przypadku obraz Wodniczki musi zawierać co najmniej jeden oryginalny element. Zazwyczaj wierna swemu uczesaniu, można wręcz rzecz że jest w tej kwestii dość konserwatywna. Do salonu fryzjerskiego wybiera się więc dopiero wtedy, gdy coś mocniej zagra jej w duszy i gdy zapragnie zmian. W takiej sytuacji często oczekuje pomysłowości, trafnych podpowiedzi i propozycji doświadczonego fachowca. Wielkie wyjście to dla Wodniczki okazja by popuścić wodzy fantazji. W grę wchodzą oryginalnie upięte koki, asymetryczne przedziałki utrwalone woskiem.

Ryby kobieta idealna, tajemnicza, romantyczna, odseparowana myślami od świata zewnętrznego, co zapewnia jej możliwość spojrzeć na jego problemy w sposób bardziej realny. Włosy Ryby są koloru pszenicy - jasny lub ciemny blond, również w jasne pasemka, ale na pewno nie są to kolory - śliwki mahoń, bordo itd. Zazwyczaj są to długie rozpuszczone włosy (proste lub faliste), spadające na ramiona, często również spięte do góry.

Materiał dostarczony dzięki uprzejmości wróżki: Noma


Zadzwoń na
708 788 237708 788 237 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7870048 224 179 787 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji