widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Pierwsze kroki

Załóż bezpłatne konto, zobacz jakie to proste!

2018-05-22

Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - BURSZTYN

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Oddziaływanie Kamieni Szlachetnych - BURSZTYN" przygotowanym przez naszego eksperta Laura Estera.


BURSZTYN

GRUPA: bursztyn jest powstałą organicznie skamieniałą żywicą drzew iglastych; liczy około 40-50 mln lat.
TWARDOŚĆ W SKALI MOHSA: 2-2,5.
CIĘŻAR WŁAŚCIWY: 1-1,1.
KOLOR: miodowożółty do brązowego, lub czerwony do czerwonobrunatnego, w kolorze kości słoniowej albo błękitnawy.

POSTAĆ I WYGLĄD: zwykle kształt bryły o powierzchni niekiedy chropowatej, szorstkiej, czasem gładkiej, przezroczysty do przeświecającego, choć bywa także nieprzezroczysty; wyjątkowo lekki. W rzadkich przypadkach bursztyn zawiera obce ciała w postaci zatopionych owadów, mchu, ziemi lub kory. Pocierany tkaniną, bursztyn elektryzuje się i przyciąga strzępki papieru.

WYSTĘPOWANIE: Polska, kraje nadbałtyckie i Morza Północnego, Rumunia, Sycylia, Birma, Republika Dominikany.

Bursztyn wykazuje ciepłe, słoneczne promieniowanie; jest dobrym, pomocnym przyjacielem ludzi we wszelakich sytuacjach życiowych. Jego promieniowanie sprzyja korzystnemu samopoczuciu fizycznemu oraz powodzeniu wszelkich działań. Zagęszcza wyższe energie, tak że mogą rozwinąć swe służebne siły zarówno w obszarze fizycznym jak i duchowym.

Osobie noszącej go zapewnia pogodne usposobienie i tę spok ojnąufność, która npłaszczyźnie fizycznej aktywizuje siły samouzdrawiania oraz pomaga w osiągnięciu sukcesu we wszystkich przedsięwzięciach. Tłumacząc nam, że życie jest w gruncie rzeczy pełne słońca i ciepła, niweluje lęki, które stoją na przeszkodzie w urzeczywistnianiu naszej osobowości i celów, oraz otwiera nas na wewnętrzne rozumienie.

W Oriencie bursztynu używa się do pogłębiania medytacji i potęgowania zdolności wewnętrznego widzenia ( aż do jasnowidzenia ). Sporządza się tam małe perełki bursztynu, które towarzyszą w drodze do oświecenia. Na naszych szerokościach geograficznych bursztynu używano w średniowieczu - także w formie kadzideł - do odpędzania złych duchów.

ZASTOSOWANIE LECZNICZE
Ponieważ bursztyn sprzyja procesom samoleczenia, może być stosowany wspomagająco przy wszystkich chorobach. Pomaga w stabilizowaniu wyższych energii na płaszczyźnie ciała, tak że organizm może je wykorzystać do leczenia samego siebie.

Ponadto szczególnie intensywnie odbiera negatywne wibracje z ciała. Jeśli więc zostanie zbyt mocno przeciążony, może zmętnieć i zmatowieć oraz wypromieniowywać wchłonięte wibracje. By zapobiec takiej reakcji, ważne jest oczyszczenie energetyczne kamienia po każdym stosowaniu leczniczym.

Bursztyn można kłaść bezpośrednio na obszary ciała, w których napięcie i bóle wskazują na zaburzenia. Przy uczuciu zimna bursztyn daje przyjemne ciepło. Bodaj najbardziej znane jest jego działanie uśmierzające ból zębów. W tym celu należy na szyi zawiesić cały sznur bursztynów.

Poniższe wyliczenie specyficznych zastosowań leczniczych bursztynu w dawnych czasach i współcześnie daje wyobrażenie jego szerokiego spektr,um działania. Bursztyn wywiera leczniczy wpływ na drogi oddechowe, pomaga w przypadku astmy, zapalenia oskrzeli, zaburzeń jelitowo - żołądkowych, działa równoważąco na gruczoły wydzielania wewnętrznego i funkcje wątroby. Ponadto używany jest do łagodzenia infekcji, gorączki, bólów woreczka żółciowego i chorób pęcherza, a także do leczenia schorzeń oczu, bólów oczu, bólów uszu, głuchoty, reumatyzmu, zawrotów głowy, niewydolności mięśnia sercowego, malarii i krwawienia z nosa.

PRZYPORZĄDKOWANIE ASTROLOGICZNE

BLIŹNIĘTA, LEW, PANNA


Wróżbitka Laura Estera Zapytaj eksperta Zamów rozmowę INFO
WITAM PAŃSTWA SERDECZNIE I ZAPRASZAM NA PROGNOZOWANIE PRZYSZŁOŚCI KARTAMI TAROT, ANIELSKA KABAŁA, RUNY, KARTY ANIELSKIE !!!... TERAZ JESTEM DOSTĘPNA !!!...
Zadzwoń na
708 788 228708 788 228 4.92 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 224 179 7980048 224 179 798 4.30 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Anielska pomoc _ Cudowne wsparcie

Teraz jest wyjątkowy czas, kiedy Twoje szczere modlitwy zostaną wysłuchane. Pan Bóg i Aniołowie czuwają nad Tobą . Zawsze. Teraz to odczujesz. Może poprze cud uzdrowienia, może przez cudowną przemianę, Boską interwencję. Zaufaj. W każdych okolicznościach. Miej też wiarę w Twoje myśli. Teraz mogą być natchnione, tak mówią do Ciebie Aniołowie. Jeżeli czujesz, uwierz i zaakceptuj. Tak teraz pojmiesz to co było, to co jest i to co będzie. Tamita _ Tajemnica i Wiedza Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji