widok mobilny widok komputerowy

Magiczne Wrota

Menu

Doładuj konto blikiem

2020-01-13

Czy rodzaj talii kart z której wróżymy ma wpływ na naszą przepowiednię?

Zapraszamy do zapoznania się z artykułem "Czy rodzaj talii kart z której wróżymy ma wpływ na naszą przepowiednię?" przygotowanym przez naszego eksperta Tarocistka Beatrix.Zdecydowanie tak, mogę to śmiało stwierdzić stosując kartomancję od ponad 25 lat i używając w mojej pracy wielu talii : tarota, kart klasycznych, cygańskich, runicznych, sybilli, lenormand, kipper.

Po pierwsze największy wpływ na naszą przepowiednie ma rodzaj talii kart z której wróżymy, a mianowicie czy jest to tarot czy inne karty np lenormand, kipper itd itp. Dlaczego tak jest można zapytać?, ano dlatego, że każda z wymienionych powyżej talii zawiera w sobie zupełnie inną charakterystyczną tylko dla niej osobliwą energię. Ja jestem osobą bardzo wyczuloną na wszelkie energie krążące wokół nas i tak też postrzegam świat w którym żyję. Jest to dla mnie dużo bardziej przemawiające niż to co widzę lub słyszę, czyli sygnały niewerbalne w zetknięciu z kimś bądź czymś działają na moje postrzeganie otoczenia dużo bardziej niż sygnały werbalne. Dlatego też każda z talii wpływa na mnie indywidualnie.

By bardziej zobrazować temat podam przykład: karty lenormand, są bardzo przejrzyste w swojej wymowie, aczkolwiek postrzegam je jako trochę archaiczne (nie ze względu na czas powstania tych kart, ale na symbole w nich zawarte, odnoszące się do archetypów z początków naszego rozwoju cywilizacyjnego, bo z czymże może się kojarzyć wizerunek pierścionka lub np myszy ;) - myślę, że każdy domyślił by się takiego jednoznacznego przekazu, to coś na zasadzie symboli sennych, łatwych do zrozumienia). Ta prostota jest właśnie ich plusem, a przepowiednie z nich płynące, są czytelne i jednoznaczne w swojej wymowie, lecz wbrew pozorom ta ich łatwość zrozumienia absolutnie nie umniejsza ich siły i wartości.

Jako drugi przykład przytoczę karty runiczne, no cóż, to już zupełnie inna bajka, jest to energia zgoła inna niż ta lekka, przejrzysta i zrozumiała praktycznie dla większości z nas jak w przypadku kart lenormand. Karty runiczne dla mnie przynajmniej to energia bardzo poważna żeby nie powiedzieć ciężka, w styczności z nimi mam wrażenie, że spotykam się z Odynem osobiście, a w jego obecności trudno o nawet malutką żartobliwość, bo jest to czas na powagę i szacunek. Takie też są przepowiednie z ich udziałem, poważne, dokładne, choć też inspirujące - zawsze mam wrażenie, że zawierają w sobie jakieś drugie dno i należy się głębiej zastanowić nad ich wymową.

Na koniec zostawię sobie moją perełkę, a mianowicie tarota, którego uwielbiam i mogę o nim mówić godzinami :) : według mnie to najbardziej precyzyjne narzędzie do przepowiadania przyszłości. Osobiście posługuję się tarotem w mojej profesji od ponad 25 lat i był pierwszą talią, którą zgłębiłam i używam tarota do dziś najczęściej ze wszystkich talii. Fenomenem tarota wg mnie jest dostosowywanie się wręcz do czasów w których egzystujemy, środowiska w którym się obracamy, ludzi z którymi zetknął nas los...Można było powróżyć z tarota tak samo dobrze 200 lat temu jak i dzisiaj w teraźniejszych czasach, nie tracąc nic na ich wymowie, ponieważ rydwan kiedyś wskazywał na powiedzmy pojazd konny, a dzisiaj jest symbolem np samochodu, nie mówiąc już o samolocie jaki może symbolizować karta 8 kijów ;), czyli jaki z tego wniosek?, ano taki, że tarot ewoluuje wraz z naszym rozwojem technologicznym, psychologicznym, mentalnym itp itd. To narzędzie ewidentnie rozwija się wraz z nami i postępem cywilizacyjnym, dokładnie tak samo królowie kiedyś jak i zwykły człowiek teraz otrzymuje z tarota tę samą precyzyjną odpowiedz. Łączy on w sobie archaizmy i nowoczesność, dlatego jest też jedyny w swoim rodzaju i przekazie, można przy pomocy tarota wyczytać wręcz wszystko, nie ma pytań na które nie uzyskałby odpowiedzi.

Reasumując, talie z których wróżymy oczywiście mają wielki wpływ na nasze przepowiednie, jedne mogą być proste, przejrzyste lekkie, inne poważne mające głębszy przekaz a pozostałe tak precyzyjne, że widać w nich nawet kolor włosów przyszłego małżonka i wiele innych detali jego wyglądu ;).

W związku z powyższym życzę Wam samych prawdziwych i pozytywnych wróżb :)

Tarocistka Beatrix


nowy numer! Zadzwoń na
708 888 912708 888 912 7.69 zł/min brutto
?
Z Polski lub z zagranicy
0048 222 703 6190048 222 703 619 6.49 zł/min brutto ?

Obsługiwane formy płatności

Zapłać gotówką i rozmawiaj bez limitów

Szukaj eksperta

Ciekawostki


Autorstwa: Tarocistka Irena


Przesłanie dnia

Pani Pioruna _ Czas zman

Może seria olśnieni, przejawów intuicji, rozmów, przemyśleń pełnych refleksji i mądrości wpłynie na Twoją moc dokonania zmian. Może osoba, która pojawi się w Twoi życiu sprawi, że zechcesz zmienić. Wszystko co możesz, albo dużo więcej, a może wszystko. Może masz pomysł, który zmieni wszystko, jak grom z jasnego nieba. Nie opieraj się zmianom. Przyjmij wielkie zmiany. Jeżeli zmiany decydują za ciebie i nie są przez Ciebie akceptowane, zastosuj Prawo Braku Sprzeciwu. Tak jest teraz dobrze, a czas minie jak burza, po której zaświeci słońce i wtedy zobaczysz słuszność tych przemian. Inspiracja: Mądrość Ukrytych Królestw

Autorstwa: Tamita

<
Zaloguj się Rozmowa bez rejestracji